Плуг з можливостями адаптації від Gregoire Besson

319

Компанія Gregoire Besson презентувала плуг RB6 з широкими можливостями адаптації на виставці «АГРО-2017». Виробник агрегату стверджує, що представлена модель має на 15% менші вимоги до потужності трактора завдяки вигнутій гряділі та унікальній системі регулювань. Для роботи 6-корпусного плуга достатньо трактора від 200 к.с.

Вся лінійка плугів RB6 отримала механічну або гідравлічну адаптацію до ширини колії трактора та регулювання положення першого корпусу і міжкорпусної відстані, яка може змінюватись від 90 до 120 см. Конструкція плуга виконана таким чином, щоб зменшити ривки навантаження на навіску та перенести основну частину навантаження на раму трактора. Для збереження стабільних умов роботи модель RB6 обладнана гідравлічним довантажувачем з регулювання зусилля. До даної моделі пропонується 12 варіантів змінних відвалів, доліт та лемехів.

Про особливості новинки розповів технічний представник «Gregoire Besson Україна» Віталій Білик у коментарі для Traktorist.ua: «Конструкція плуга ретельно продумана. Наприклад, пруткове долото з самозаточуванням можна використовувати до втрати 80% початкової ваги».

Також плуги RB6 можуть працювати з котком, який має регулювання притискного зусилля з окремим гідроакумулятором.

www.traktorist.ua