STIHL – надійний помічник господаря

178

Нещодавно на Тернопільщині відбувся ІІ Національний День саду, організатором якого виступила корпорація «Агропродсервіс» з села Настасів. Спочатку на заході провели теоретичну частину, на якій представники та експерти різних компаній поділилися досвідом щодо сучасних технологій у садівництві. Після цього учасники зібрання відвідали практичну частину, безпосередньо в саду компанії «Агропродсервіс». Один із демонстраційних стендів на Дні саду представляла компанія STIHL – виробник надійної та якісної техніки для лісового та сільського господарства.

З моменту свого заснування компанія STIHL робить ставку на революційні ідеї й розробки. За свою 90-річну історію ім’я компанії стало синонімом передових технологій, високої якості продукції й обслуговування. Сьогодні компанія STIHL є лідером продажів мотопил у світі та представлена у більше ніж у 160 країнах. Мотоінструмент STIHL полегшує повсякденну працю людини як у професійній сфері, так і в домашньому господарстві.

Поряд із традиційним ринком бензинової техніки, де компанія STIHL визнана лідером, вона розвиває один з інноваційних та екологічних напрямів своєї діяльності. Мова йде про акумуляторну техніку для великих та малих господарств. Це легкі компактні інструменти з потужними акумуляторами, які полегшують догляд за садом, присадибними ділянками та територіями, які недоступні для експлуатації габаритною технікою.

Про цей сегмент техніки компанії ми говорили з регіональним представником дочірньої компанії ТОВ «Андреас Штіль» у Західному регіоні України Сергієм Цимбалюком.

Він зазначив, що компанія STIHL представляє на українському ринку великий асортимент техніки: «Сьогодні на Дні саду ми пропонуємо гостям заходу випробувати в реальних умовах різноманітний мотоінструмент – від традиційних бензинових пил до подрібнювачів та повітродувних пристроїв. Особливістю демонстрації є присутність на стенді акумуляторної техніки, що є сучасним світовим трендом.

Це відображає один із напрямів розвитку компанії STIHL, яка минулого року відсвяткувала 90 років із дня заснування. На початку ХХ століття вона розпочинала з виробництва тракторів і пральних машин, але світовим лідером стала у виготовленні бензопил та іншої техніки для лісового господарства. Сучасна команда STIHL спрямовує свої зусилля на розвиток таких напрямів як виробництво техніки для сільських господарів, садівників, а саме: газонокосарки, повітродувні пристрої, мийки, пилососи, подрібнювачі, культиватори»DSC05744

Саме тому компанія STIHL присутня на цьому заході і зацікавлена

у співпраці з вітчизняними садівниками і аграріями. Пропонуючи якісну техніку для індивідуальних сільських господарств, компанія продемонструвала переваги техніки STIHL та VIKING. Сфера застосування техніки доволі широка, оскільки навіть у таких великих корпораціях як «Агропродсервіс» є необхідність догляду за деревами, що ростуть не в саду, а також потрібно прибирати територію поряд із садом, полем, будівлями тощо.

Сергій Цимбалюк зазначив: «Ми робимо акцент на електричну та акумуляторну техніку. Це техніка повністю відповідає екологічним вимогам сьогодення, зокрема для догляду за фермерськими господарствами на невеликих і приватних ділянках. Такий сегмент ринку відзначається не лише екологічністю, а й економічністю через нижчу ціну електричної енергії. При цьому, слід зазначити, що запасу потужності та надійності такої техніки цілком вистачає для зазначених видів робіт. З іншого боку, компанія STIHL пропонує на ринку альтернативний вибір для користувача залежно від потреби та уподобань».

Більшість техніки була представлена і доступна на майстер-класі для відвідувачів Дня саду: нова акумуляторна пила MSA 120 C-BQ, акумуляторна коса FSA 56 та повітродувний пристрій BGA 56.

Акумуляторна пила MSA 120 C-BQ – компактна, потужна та малошумна техніка вагою лише 3,7 кг (з акумулятором АК 20) та 2,5 кг (без нього) забезпечує комфортну роботу завдяки своєму оснащенню. До переваг акумуляторної пили слід віднести й те, що вона забезпечує дуже чистий зріз шириною 30 см (ланцюг ¼”P). Оператор пили може працювати без навушників, а прозорий мастильний бак дозволяє легко контролювати рівень мастила у системі.

Акумуляторна коса FSA 56 – легка, компактна та майже безшумна техніка. За ергономіку та зручне робоче положення подбають такі опції як налаштування ручки керування та телескопічна штанга. Довжина штанги при цьому легко регулюється простим натисканням на кнопку.

Вага коси без акумулятора становить 2,8 кг, а з батареєю AK 20 – 4,0 кг. Запас енергії в батареї дозволяє працювати до 40 хв. Зарядка акумулятора складає 35 хв. В інструменті застосовується косильна головка AutoCut 2-2. Її також можна використовувати з пластиковими ножами PolyCut 2-2. Коса є дуже зручною для оператора, оскільки телескопічна штанга регулюється. Рівень шуму є дуже низьким, що дозволяє працювати без навушників.

Однією із новинок компанії STIHL на ринку є повітродувний пристрій BGA 56. Цей легкий і потужний інструмент призначений для очищення території від листя та скошеної трави. При цьому час роботи з акумулятором AK 20 становить до 20 хвилин. Однієї зарядки акумулятора достатньо, щоб прибрати листя на ділянці площею до 600 кв. м. Вага повітродувного пристрою без акумулятора складає 2,1 кг, а з батареєю AK 20 – 3,3 кг. Новинка забезпечує найнижчий рівень звукового тиску серед всіх повітродувок STIHL – 79 дБ(А). Пристрій є також дуже зручним для оператора: довжина видувної труби має триступеневе регулювання; дозволяє працювати без навушників; ручка має м’яке покриття. IMG_7755

Що стосується техніки VIKING, то на Дні саду були представлені новий аератор LE 540 та універсальний подрібнювач з електродвигуном GE 355.

Електричний аератор LE 540 видаляє трав’яну повстину і вентилює ґрунт. За допомогою 7 фіксованих подвійних ножів, робоча глибина котрих має шість рівнів регулювання, аератори ефективно і бережно оброблять будь-який газон. Пристрій є доволі функціональним: на блок аератора встановлено рукоятку перемикання; колеса приводяться в рух на подвійних кулькопідшипниках; є ручка для складання і переносу; ножовий механізм пристрою має 14 лез; встановлений вимикач із захистом від перевантажень. Також в аераторі передбачено збірник AFK 050 об’ємом 50 л (в якості приладдя), а також великий кожух двигуна для кращого охолодження.

Подрібнювач з електродвигуном GE 355 – потужний садовий подрібнювач для садових відходів: обрізки дерев, кущів, скошеної трави. Для виконання цих функцій пристрій має довгу похилу воронку, потужний двигун, стійку вертикальну конструкцію. Він також наділений високою пропускною здатністю, міцною та надійною алюмінієвою камерою та з легкістю перемелює гілки діаметром до 35 мм.

Випробувати новинки та різноманітні види інструменту STIHL і VIKING на Дні саду можна було кожному охочому, що викликало значний інтерес серед відвідувачів заходу. Для налагодження безпосереднього спілкування із господарниками компанія готова і надалі брати активну участь у подібних практичних аграрних форумах. Адже компанія STIHL об’єднує команду професіоналів, які працюють для задоволення індивідуальних потреб сільського господаря.

Підготував Андрій Сава

[nggallery id=109]