Тваринників зобов’яжуть перейти на систему НАССР

175

Виробники тваринництва мають 1,5 року на адаптацію до міжнародної системи управління безпекою продуктів харчування. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова, повідомляє latifundist.com. Заступник міністра підкреслила, що перехід на цю систему підніме якість української продукції і спростить вихід виробників на міжнародні ринки.

«Щодо безпеки харчових продуктів, то вже прийнятий закон №1602, який декларує, що всі оператори харчового ринку повинні ввести систему HACCP в три етапи. Останній «дедлайн» – до 1 січня 2019 рік. Ввести його повинні навіть невеликі виробники продукції тваринництва», – додала Олена Ковальова.

На думку народного депутата, члена аграрного комітету Івана Мірошниченко, сьогодні потрібно комплексно вирішувати проблеми тваринництва. «Існує великий розрив між різними напрямками тваринництва в Україні. З одного боку, впроваджуються абсолютно першокласні технології. З іншого – повна катастрофа в переробці м’яса ВРХ, баранини, овець. Досить обмежений попит і, відповідно, виробництво індиків, качок і гусей. Скромні успіхи в молочному напрямі: на жаль, тільки окремі індивідуальні, але ще не системні проекти », – зазначив він.

www.latifundist.com