Універсальність з економічністю дає прибуток: “ВФК” спільно з AGCO презентувала трактор найпопулярнішого бренду

208

Massey Ferguson є одним з найпопулярніших в світі брендів сільськогосподарської техніки, ефективність, економічність та надійність якої широко визнана аграріями. Мандруючи господарствами України, ледве не в кожному з них можна побачити якийсь агрегат, трактор, комбайн чи навантажувач Massey Ferguson тощо, що є реальним доказом якості цієї техніки. Корпорація AGCO, яка є власником бренду, постійно працює над його вдосконаленням, адже потреби та запити аграріїв з часом змінюються, а новітні технології «прагнуть» втілення. На нещодавній найбільш масштабній аграрній події року в Україні, виставці «АГРО-2017», корпорація AGCO спільно з «Волинською фондовою компанією» презентувала широку лінійку різноманітної техніки Massey Ferguson, з якої окрему увагу ми хочемо присвятити моделі трактора 7722 потужністю 200 к.с.

Слід зазначити, що сьома лінійка тракторів MF була спеціально розроблена для ефективного виконання різноманітних робіт на багатогалузевих господарствах, адаптована до будь-яких вимог, оскільки вона вирізняється широким вибором потужностей, трансмісій, варіантів кабіни, гідравліки тощо. Микола Гармаш, спеціаліст по тракторах AGCO у Східній Європі зазначає: «Ці трактори є бестселером в Європі, приблизно 40% виробництва займає сьома серія тракторів Massey Ferguson. Вони все більше набувають популярності, оскільки приваблюють аграріїв важливими рисами – універсальністю та маневреністю, що в свою чергу значно економить витрати».

Ключові характеристики трактора Massey Ferguson 7722

Двигун AGCO POWER об’ємом 7,4 л є найбільшим в даному класі тракторів. Він забезпечує оптимальну потужність, оснащений турбонаддувом та проміжним охолоджувачем. Технологія паливної системи контролює постійну наявність необхідної кількості палива, не зважаючи на число обертів або навантаження двигуна. AGCO POWER має низький коефіцієнт зносу, низький рівень шуму та характеризується низькою питомою вагою витрати палива в широкому діапазоні обертів.

На цей трактор може бути встановлено 2 типа трансмісії: Dyna-6 або Dyna-VT. Зокрема,  безступенева трансмісія Dyna-VT забезпечує безперервну, плавну роботу в різних умовах, відрізняється простотою використання і точністю управління. Система динамічного керування роботою трактора (DTM) працює в поєднанні з трансмісією, в діапазоні 1000-2100 об/хв., при цьому оператор може встановлювати як нижню, так і верхню межу діапазону. Розумна система трансмісії забезпечує роботу без збоїв, що позитивно впливає на загальну продуктивність.

Окрім двигуна та трансмісії, високі тягові характеристики надає колісна база довжиною 3 метри, завдяки якій трактор має поліпшену стійкість, високий рівень зчеплення на полі, а в комбінації із збалансованою конструкцією корпусу трактора з’являються й додаткові переваги: знижений тиск на ґрунт при стабільній та ефективній роботі на ньому, високу маневреність та комфорт оператора.

Слід відзначити, що аграрій фактично може сам «зібрати» трактор, який йому потрібен: для зручності клієнтів корпорація передбачила встановлення багатьох опцій за замовленням, аби кожен обрав собі зручне та необхідне устаткування. Тож, трактор MF 7722 можна замовити в трьох комплектаціях: Essential (найголовніші базові функції), Efficient (оптимізована версія для підвищення ефективності роботи) та Exclusive (велика кількість інноваційних опцій).

З цих опцій відзначимо, наприклад, консоль ССD – система, яка встановлюється в стандартній комплектації Exclusive та як опція на моделях Efficient. Вона забезпечує повне управління функціями трактора і надає можливість оптимізації для трансмісії, двигуна і гідравлічної системи, таким чином дозволяючи швидко приймати рішення для ефективної роботи.

Також слід відзначити повнофункціональну систему навігації Auto-Guide 3000, яка дає субметрову, дециметрову та сантиметрову точність, підвищуючи ефективність сільськогосподарських робіт. Багатьма випробовуваннями доведено, що система навігації усуває перекриття, збільшуючи площу поля, яке обробляється за годину, а також економить до 12% палива при експлуатації в польових умовах.

«Волинська фондова компанія» є досвідченим професіоналом в обслуговуванні цих тракторів, і знаючи особливості господарства кожного свого клієнта, допоможе підібрати оптимальну комплектацію, а також забезпечить якісний технологічний супровід і сервіс на протязі всього періоду експлуатації трактора.

Тетяна Бєлінська