“Волинська фондова компанія” – генеральний партнер “Аграрної Еліти України­2017”

201

Будь-які успіхи і результати діяльності варті уваги та визнання. Це спосіб не лише оприлюднити їх, а й познайомитися із кращим досвідом, ініціативними людьми. На сьогодні в Україні однією з перспективних і передових галузей національної економіки є аграрний сектор, де впроваджують інноваційні рішення, новітні технології і працюють ініціативні люди. Їхні здобутки гідно оцінюються державою, міжнародними партнерами та усім суспільством.

Одним із таких шляхів визнання є національний проект «Аграрна Еліта України», який нагороджує кращі сільськогосподарські підприємства у різних сферах розвитку аграрного бізнесу, сегментах ринку, технологічного прориву, соціальній сфері. Проект започатковано всеукраїнським аграрним журналом «The Ukrainian Farmer» і пройшов цієї весни уже всьоме.

Рейтинг  сільськогосподарських виробників

«Аграрна Еліта України» – це історія сильних людей,

які цінують і шанують найголовніше

– власне ім’я, своїх дітей, честь, Бога, землю,

на якій працюють і живуть.

Надійне партнерство із “ВФК

Другий рік поспіль генеральним партнером церемонії нагородження «Аграрна Еліта України» виступила «Волинська фондова компанія» спільно із корпорацією AGCO. Представляючи відомі світові бренди сільськогосподарської техніки Challenger та Massey Ferguson, «ВФК» підтвердила професійність та надійність своєї роботи уже протягом чверті століття. Так, уже майже 25 років з дня заснування компанія «ВФК» забезпечує вітчизняних аграріїв потужною технікою та надає сервісні послуги у цій сфері.

Таких результатів вдалося досягти завдяки клопіткій роботі великої команди кваліфікованих спеціалістів.

“Французька весна” надихає…

Церемонія нагородження 2017 року відбулася у Києві в залі Національної філармонії України. Захід організатори провели у стилі французького провансу, надихнувши гостей на позитивний настрій під мелодії етно-романтика української естради Олега Скрипки.

Журнал «The Ukrainian Farmer» спільно з представниками експертної ради назвав у рамках проекту 100 найкращих і найефективніших аграрних підприємств України за результатами роботи 2016 року. Авторитетність рішення журі підтверджується його складом, адже у нього увійшли представники галузевих організацій, асоціацій, провідних компаній, що надають аграріям юридичні та консалтингові послуги.

Кращих господарників України розподілили за 12 номінаціями, серед яких: «Надійність і стабільність», «Інноваційність», «Модернізація виробництва», «Диверсифікація виробництва», «Розвиток інфраструктури», «Власна торгова марка», «Сімейна справа», «Власна справа», «Удосконалення технології», «Визнання колег», «Нарощення експорту», «Соціальна відповідальність».

Генеральний директор «Волинської фондової компанії» Олександр Євгенович Спященко нагороджував представників аграрного бізнесу у номінації «Надійність і стабільність».

Серед переможців у цій номінації експертна рада церемонії «Аграрна Еліта України – 2017» визначила такі підприємства: агрокомпанія «HarvEast Holding» (Донецька обл.), ТОВ «АгроРось» (Черкаська обл.), ПП «Агроекологія» (Полтавська обл.), група «Агротрейд» (Сумська і Харківська обл.), Агрофірма «Базис» (Черкаська обл.), ТзОВ «Даноша» (Івано-Франківська обл.), ПАТ «Інтер-Запоріжжя» (Запорізька обл.), ТзДВ «Терезине» (Київська обл.).

Представник аграрної еліти…

Одним із переможців всеукраїнської церемонії нагородження «Аграрна еліта України-2017» названо також аграрний холдинг «Agricom Group», який очолює молода та амбіційна людина – виконавчий директор Петро Мельник.

На сьогодні «Agricom Group» є агропромисловою групою, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства. Діяльність корпорації здійснюється у Рівненській, Чернігівській та Луганській областях.

Загалом підприємства, що входять до її складу, обробляють понад 40 тис. га. Рослинництвом займаються у понад 10 аграрних формуваннях, де працює понад 350 людей. Тут вирощуються традиційні для регіону культури: пшениця, соняшник, ріпак, льон, гречка та кукурудза. Та основною метою у цьому напрямі є не лише досягнення лідерства з ефективності вирощування сільськогосподарських культур, а й впровадження передових технологій точного та екологічного землеробства.

Значну увагу в компанії приділяють якості продукції, тому на Чернігівщині та Луганщині побудовані елеваторні комплекси зі зберігання зернових та олійних культур. Загальні потужності зберігання зерна і насіння складають 63 тис тонн. Крім самого зерносховища, комплекси включають в себе сертифіковану лабораторію, технологічну лінію прийому, очистки та сушіння зернових, бобових та олійних культур. Наявність такого обладнання забезпечує незмінність властивостей зерна, виключає погіршення показників якості при зберіганні, можливість пророщування тощо.

Такі характеристики рослинницької продукції дозволяють ефективно працювати в сфері виробництва і торгівлі бакалійними товарами. Йде мова про функціонування Торгового дому «Добродія Фудз», який представляє на вітчизняному ринку продукцію бакалійної групи, зокрема, борошна із зернових культур, пластівців, суміші злакових тощо. В Україні ця продукція реалізується під торговими марками «Добродія» та «San Grano».

Та головним досягненням компанії «Agricom Group» за словами виконавчого директора Петра Мельника є його колектив, фахівці кожної із ланок роботи групи. Люди формують основу ефективного та сталого розвитку бізнесу, утверджують лідерські позиції на аграрному ринку.

Холдинг «Agricom Group» є палким шанувальником техніки Challenger та Massey Ferguson. Вони придбали у «ВФК» гусеничні трактори Challenger: MT765E та МТ865С, а також колісні трактори Massey Ferguson: MF8690 та флагманську модель трактора – MF8737, якими надзвичайно задоволені.

Будучи послідовником озвучених принципів та підходів до діяльності в аграрному бізнесі переможців всеукраїнської церемонії нагородження «Аграрна Еліта України – 2017», «Волинська фондова компанія» ще раз підтвердила реноме одного із кращих агродилерів в Україні та надійних партнерів сільськогосподарських товаровиробників, що сприятиме подальному ефективному та стабільному розвитку аграрному сектору економіки загалом.

Андрій Сава