28 липня відбудеться День поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ-2017»

240

28 липня 2017 року смт. Краснопавлівка (Лозівський р-н, Харківська обл.) відбудеться традиційний День поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ».

«Вже третій рік поспіль «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» проводять масштабний демо-показ повної лінійки енергоефективних ґрунтообробних та посівних агрегатів вітчизняного виробництва з високою часткою інтелектуальної складової», – зазначає директор із маркетингу АГРОдивізіону Ольга Бабкова.

Особливістю Дня поля цього року стане презентація в роботі унікальної важкої дискової борони ДУКАТ-GOLD з шириною захвату 8 м і діаметром диску 724 мм, яка не має аналогів на ринку України (ні серед вітчизняних, ні серед імпортних виробників). Також в роботі вперше будуть представлені важкі агрегати – зубова борона ЛІРА і шлейф-борона ЛАРІ.

Всього понад 20 сільгоспзнарядь «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» покажуть свою роботу «в полі»! У тому числі – всі новинки 2017 року.

Видовищною подією обіцяє стати масштабний «Парад ДУКАТІВ» – демонстрація найповнішої лінійки дискових борін від українського виробника з шириною захвату від 2,5 до 16,75 м.

Крім широкого ряду ґрунтообробних та посівних знарядь «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» на Дні поля також будуть представлені трейлери для перевезення сільгосппродукції «Англійської лінійки» (зокрема, двовісний самоскидний причіп ALBION-26), підшипникові вузли для вітчизняної та імпортної техніки HARP AGRO UNIT, підшипники HARP AGRO, запасні частини до сільгосптехніки та багато іншого.

В рамках ділової програми заходу відбудеться засідання експертно-координаційної ради кластеру «Агротехніка», який є одним із успішних прикладів партнерства приватного бізнесу та держави, а його учасники – організаторами Дня поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ».

Крім насиченої ділової програми Дня поля, організатори порадують гостей і учасників святковим фуршетом на лоні природи.

Завершиться захід розіграшем серед присутніх представників фермерських господарств та агрохолдингів одного з енергоефективних агрегатів «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН». Крім того, всіх гостей Дня поля очікують пам’ятні подарунки та призи.

Нагадаємо, що минулого року відвідувачами Дня поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ 2016» стали понад 500 фахівців аграрної галузі з різних регіонів України, а також країн Прибалтики та Європи (Литви, Латвії, Молдови, Естонії, Болгарії і Румунії).

Впевнені, що і цього року гості заходу не залишаться байдужі до демонстрації сучасних технологій землеобробітку і енергоефективних рішень у сільському господарстві, та гідно оцінять досягнення сільгоспмашинобудування Харківського регіону на прикладі інноваційної агротехніки «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», з якою «ДЕНЬГИ – ПАШУТ!».

Запрошуємо відвідати захід!

Дата проведення: 28.07.2017г.

Місце проведення: ПСП «ГАРАНТ» (с. Шульське – 1, 5 км від смт. Краснопавлівка Лозівського р-ну Харківської обл.)

Реєстрація учасників та відвідувачів за тел.: +38 (057) 738-10-14, або напишіть нам

Реєстрація преси за тел.: +38 (095) 17-48-370, [email protected]

Карта проїзду:

с. Шульське знаходится на відстані 1,5 км від смт. Краснопавлівка (Лозівский район)