“Агросем” стає ближчим до аграріїв – відчинилися двері дилерського центру “John Deere” на Волині

326

Аграрне виробництво неможливо уявити без сфери постачання ресурсів і обслуговування матеріально-технічної бази. Традиційно діяльність тут пов’язана із дистриб’юцією насіння, засобів захисту, добрив, техніки певних брендів. Однак все частіше вітчизняні аграрії потребують придбання не лише окремого ресурсу, а комплексного управлінського рішення, що матиме технічне, технологічне і фінансове забезпечення. Такої стратегії розвитку дотримується національний дилер аграрних послуг – компанія «Агросем».

В підтвердження визначених цілей команда «Агросему» постійно розширює як напрями діяльності, так і мережу своїх центрів на всій території України, що дозволяє бути ближчим до аграрія та відчувати його потреби. Чи не основним сегментом галузі, де присутня компанія, є постачання сільськогосподарської техніки. Головним партнером «Агросем» у цій діяльності є компанія «Джон Дір Україна», яка пропонує надійну і якісну техніку для різних потреб. Тривала співпраця компаній сприяла розвитку взаємовідносин із сільськогосподарськими товаровиробниками, зокрема створення мережі центрів з продажу і сервісного обслуговування клієнтів.

«Агросем» відтепер і на Волині

Так, 6 липня у центрі казкової Волині відбулася неординарна аграрна бізнес-подія – відкриття дилерського центру з продажу та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки «John Deere». Директор компанії «Агросем» Олексій Кулик на відкритті центру зазначив наступне: «Як компанія – дилер аграрних технологій – ми на Волині працювали близько 12 років. «Агросем» – це не лише техніка «Джон Дір», а величезний сегмент насінництва, добрив тощо. Аграрії нас у цьому регіоні добре знають, як і ми знаємо, що тут широко використовують сільськогосподарські машини бренду «John Deere». Коли ми отримали можливість підписати дилерську угоду на Волині, то це було для нас знаковою подією. Адже ми хотіли розвиватися, а передумови для цього були усі – насамперед існування команди професіоналів. Завдяки цьому нам вдалося за 6 місяців з моменту початку переговорів запустити центр у місті Луцьк. Ще одним визначальним фактором, чому ми відкриваємо центр з обслуговування клієнтів, є те, що Волинь – дуже активний край у розвитку аграрного сектору економіки, тут поширений як великий, так і середній бізнес. Тому для нас важливо пропонувати уже наявні сервіси компанії та демонструвати переваги техніки «Джон Дір» на полях її користувачів».

З цієї метою компанія «Агросем» відкрила дилерський центр на Волині. Це дасть можливість кожному власнику техніки «Джон Дір» не тільки оновити технічний парк, здійснити гарантійне та післягарантійне обслуговування, провести ремонт чи замовити деталі, а й відвідати комфортабельне приміщення з обслуговування клієнтів. Тут кожному відвідувачу запропонують запашної кави, ознайомлять із новинками, нададуть фахову консультацію і підготують усю необхідну документацію.

На відкритті центру територіальний менеджер ТОВ «Джон Дір Україна» Ігор Молчанов привітав усіх присутніх та наголосив, що «техніка «Джон Дір» – це не лише машини зеленого кольору з емблемою оленя, це не тільки висока ціна за двигун та чотири колеса. «Джон Дір» – компанія із значними інвестиціями у технології, інновації, яка здатна приймати прогресивні рішення щодо технічного та сервісного обслуговування аграріїв. Вони полягають у використанні усього потенціалу техніки з максимальною ефективністю для її власника».

Компанія «Агросем» на сьогодні пропонує не лише опцію купівлі техніки чи інших ресурсів, а й якісного сервісного обслуговування у багатьох містах України.

З цього приводу керівник департаменту техніки компанії «Агросем» Богдан Зеленський сказав: «Нині ми знаходимся у місті Луцьк, де відкриваємо дилерський центр техніки «Джон Дір». У цьому напрямі з компанією-виробником працюємо уже третій рік. За цей час двері подібних центрів відчинили у Тернополі та Хмельницькому, тепер у Луцьку і до кінця поточного року плануємо у Львові. Цим ми підтверджуємо спільне бажання із компанією «Джон Дір Україна» розвивати палітру послуг та якість обслуговування аграріїв. Для цього у волинському центрі у нас працює склад запасних частин, великий шоу-рум, команда сервісних інженерів».

Сервіси «Агросем»

Компанія «Агросем» є не лише офіційним дилером сільськогосподарської техніки «Джон Дір», а й постачальником комплексних агротехнологічних рішень, сервісних послуг, в тому числі фінансових. Це і кредитні програми, програми з відтермінування залежно від виду техніки, підприємства та терміну виплати. Крім цього, у структурі компанії функціонує потужна агрономічна служба, яка обслуговує господарства протягом усього року; діє відділ інноваційних технологій, який займається

впровадженням точного землеробства. Усе робиться з єдиною метою – забезпечити повноцінний розвиток аграрного бізнесу, конкурентоспроможність вітчизняної сільськогосподарської продукції у світі.

З огляду на стрімкий розвиток у компанії «Агросем» також намагаються вирішувати питання щодо кадрового забезпечення діяльності дилерських центрів, які функціонують практично у всіх областях Західної України.

«Це є одним із наших пріоритетів роботи. Хочу наголосити, що за останні 1,5 року ми подвоїли штат працівників – і сьогодні в компанії «Агросем» працює понад 200 осіб. Процес підбору кадрів, їх навчання, підвищення кваліфікації, стажування організовано надзвичайно відповідально, адже хочемо досягти єдиної мети – наш працівник має відповідати рівню вимог компанії «Джон Дір». У цьому нам допомагає і сама компанія «Джон Дір». Вона систематично проводить різноманітні практичні, ознайомлювальні та пізнавальні заходи: онлайн-тренінги, екскурсії та стажування на заводах виробника, у подібних центрах чи на полях в Україні. В продовження цього напряму роботи ми плануємо відкрити власну школу механізаторів з навчання, підготовки та надання практичних навиків молодим спеціалістам та випускникам аграрних ВУЗів. Адже прекрасно розуміємо – це справа не одного року, це питання стратегічного розвитку» – наголосив Олексій Кулик.

Щодо перспектив розбудови мережі дилерських центрів, то у цьому році в компанії «Агросем» заплановано відкриття подібного сервісного центру у місті Лева. Звичайно, на цьому співпраця із «Джон Дір» не припиниться. Компанія хоче бути присутньою у кожному обласному центрі.

Представництва компаній «Агросем» та «Джон Дір Україна» є у переважній більшості регіонів Західної України. Це підтверджується присутністю на відкритті дилерського центру представників аграрного бізнесу, які розповіли про свої враження від події та поділилися досвідом співпраці із компанією.

Керівник СТзОВ «імені Лесі Українки» Іван Смітюх (Волинська обл.):

«Наша компанія пройшла великий шлях – ми 20 років в аграрному бізнесі. Досвід господарювання нас переконав у наступному: кращої техніки, ніж John Deere, немає. Практично уся лінійка сільськогосподарської техніки, яка обробляє землю, збирає врожай, виконує важку тяглову роботу, представлена цим брендом. Споглядаючи на попередні роки, радий, що ми стали власниками техніки «Джон Дір». І це правильно. Краще інвестувати кошти у надійну техніку за адекватну ціну, ніж потім постійно ремонтувати дешеву, адже простій машини обходиться дорожче бізнесу. Компанія «Джон Дір Україна» пропонує різну техніку за видами, функціями та масштабами, що задовольняє потреби від невеликого фермера до великих господарств. Впевнений, що за нею майбутнє – майбутнє процвітання усього сільського господарства».

Директор ПП «Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо» Сергій Нашкольний (Тернопільська обл.):

«Наше господарство плідно працює із компанією «Агросем» уже 8 років, проводимо на своїй базі Дні поля, різноманітні семінари. Слід зауважити, що наші партнери дуже стрімко розвиваються, надають більш комплексні послуги. Серед них продаж і обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere. За останні 2-3 роки ми придбали 2 одиниці комбайнів та 4 одиниці тракторів. Основну тяглову роботу на 7,5 тисячах гектарах практично виконуємо лише цієї технікою. Сервісом компанії задоволені, оскільки мобільною бригадою механіків все виконується вчасно і якісно. Загалом обрану техніку оцінюємо дуже позитивно за її надійність, багатофункціональність, низький рівень зношення агрегатів та помірковану вартість деталей».

Андрій Сава