Дані про урожайність ранньостиглих гібридів кукурудзи Syngenta

376

Для одержання високих та стабільних урожаїв кукурудзи в кожному господарстві компанія «Сингента» пропонує спектр гібридів, які мають різноманітний тип реакції на мінливість умов середовища, в тому числі інтенсивного типу (для одержання максимальних урожаїв на підвищеному агрофоні); середньопластичні, які мають широкий адаптивний потенціал (для отримання відносно стабільних урожаїв на полях з нестабільним агрофоном), і високостабільні (для одержання гарантованого врожаю в умовах змінних метеорологічних факторів на бідних за поживним складом ґрунтах).

СИ Феномен ФАО 220, елітна генетика Артезіан

Перший гібрид з лінійки Артезіан, який максимально ефективно використовує вологу на зерно. Має високий потенціал урожайності (об’ємний багаторядний качан, тонкий стрижень) та високий рівень посухостійкості. Рослини типу Stay Green забезпечують високу якість корму для тварин. Вміст у зерні крохмалю — 72–74 %.

Компанія «Сингента» з радістю ділиться результатами урожайності гібрида кукурудзи СИ Феномен ФАО 220, отриманими у сезоні 2016 року. На площах багатьох господарств – клієнтів компанії «Синегента», розташованих у зонах Полісся, Лісостепу та Степу України, гібрид СИ Феномен показав високу та стабільну врожайність.новина 4 - гібрид Феномен

СИ Ротанго ФАО 200

Високоврожайний скоростиглий гібрид, що дозволяє отримати ранній урожай зерна й поживного силосу для худоби. Має швидкий ріст на почату вегетації, еректоїдний тип листків. Холодостійкий та стійкий до кореневих і стеблових гнилей та пухирчастої сажки. Дуже добре реагує на високий агрофон. Краще розкриває свій генетичний потен¬ціал в умовах вирощування Полісся і Лісостепу.

Нижче наведено урожайність гібриду СИ Ротанго ФАО 200, отриману у 2016 році.новина 4 - гібрид Ротанго

СИ Новатоп ФАО 240

Гібрид має високий потенціал урожайності, швидку вологовідда¬чу зерном при дозріванні. Еректоїдний тип розміщення листків. Рослини типу Stay Green забезпечують високу якість корму для тварин. Гібрид СИ Новатоп ФАО 240 посухостійкий, високотолерантний до стеблових і кореневих гнилей, пухирчастої сажки, гельмінтоспоріозу. Найкраще розкриває потенціал на родючих ґрунтах і високому агрофоні. Ми раді поділитись результатами урожайності гібрида СИ Новатоп ФАО 240, отриманими у 2016 році у господарствах, розташованих в багатьох регіонах України.новина 4 - гібрид Новатон

www.syngenta.ua