ХАРП на Дні поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ-2017»

294

28 липня 2017 року Харківський підшипниковий завод (ХАРП) візьме участь у традиційному Дні поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ-2017», який пройде у смт. Краснопавлівка (Лозівський р-н, Харківська обл.).

ХАРП продемонструє аграріям надійні інноваційні підшипники і вузли для комплектації сільськогосподарської техніки.

В рамках Дня поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ-2017» представники ХАРП проведуть презентацію нової лінійки підшипникової продукції: корпусних підшипників U-типу – аналогів YAR, YET, YEL і лінійки корпусних вузлів на базі даних підшипників.

Крім нових продуктів, ХАРП представить і традиційні лінійки підшипникової продукції – кулькові радіальні однорядні підшипники HARP AGRO («мільйонники»), а також підшипники HARP AGRO з унікальним ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD.

До того ж, відвідувачі заходу зможуть ознайомитися з лінійкою ступичних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT, які мають наднадійний трирівневий захист від забруднень, і забезпечують ефективну роботу дискаторів, сівалок, комбайнів та інших видів вітчизняної та імпортної ґрунтообробної, посівної і збиральної техніки.

Діяльність ХАРП спрямована на задоволення потреб аграріїв у комплектуючих високого класу надійності та енергоефективності. Потужне і продуктивне обладнання підприємства, компетентне конструкторське бюро забезпечують випуск якісної і довговічної підшипникової продукції ХАРП, яка успішно справляється з пилом, брудом, вологою, високими температурами і величезними навантаженнями під час експлуатації агротехніки.

Підшипники HARP – перевірені рішення для Вас!

Запрошуємо відвідати захід і переконатися у міцності та надійності продукції ХАРП під час демонстрації роботи агрегатів «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», які комплектуються підшипниками і вузлами HARP.

Довідка:

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) займає місце лідера у СНД із виробництва підшипників і підшипникових вузлів для сільськогосподарської техніки, залізничної галузі, транспортного машинобудування і автомобільної промисловості.

Українське конструкторсько-технологічне бюро підшипникової промисловості (УКТБ ПП) спеціалізується на проектуванні підшипників кочення; є головною конструкторською організацією в Україні у підшипниковій галузі. Розроблена продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO. 2016 року на базі УКТБ ПП створено технічний комітет «Підшипники кочення», метою діяльності якого є розробка національних стандартів України та гармонізація їх з міжнародними та європейськими стандартами.