Компанія «Новофарм» презентувала свої найкращі технології на Дні поля та саду в Бучачі

283

Всеукраїнський День поля та саду, який 16 червня проходив на базі ТзОВ «Бучачагрохлібпром» (Тернопільська область, Бучацький район), дозволив аграріям оглянути не тільки якісні дослідні й товарні посіви підприємства, а й ознайомитись з досить великою експозицією провідної сільськогосподарської техніки, серед якої найбільшу лінійку представила компанія «Новофарм» – офіційний дистриб’ютор продукції бренду Сase IH.

Андрій Бойко, начальник управління продажів техніки у Західному регіоні, розповів:

«Ми вже давно дружимо з ТзОВ «Бучачагрохлібпром», наша співпраця розпочалась з того, що вони купили у нас трактор Сase IH 500 Steiger, який вже відпрацював тут 20 тис. мотогодин і є перевіреним незамінним помічником у виконанні всіх основних польових робіт. Згодом підприємство придбало у нас багато різної техніки, майже всю із тієї, яку ми сьогодні презентуємо відвідувачам. Відзначу самохідний обприскувач Сase IH 4430 Patriot, яким у «Бучачагрохлібпром» також дуже задоволені. Він має стійку конструкцію, не ущільнює ґрунт, підходить для різних типів агрохімікатів, працює з системою точного землеробства. 

День поля та саду, який вже багато років проводиться у Бучачі, є дуже цікавим заходом, це чудова можливість в одному місці поспілкуватися одразу з багатьма успішними аграріями Західної України, продемонструвати нашим реальним та потенційним клієнтам новинки техніки Сase IH. Також тут присутні сервісні інженери компанії «Новофарм», і дуже важливо, що з ними можуть поспілкуватись аграрії, адже якісний сервіс у нас в компанії – на першому місці». 

На Дні поля та саду компанія «Новофарм» представила лінійку техніки: 

Трактор Сase IH Farmall JX 110 потужністю 110 к.с. – компактний, універсальний, маневрений, прекрасно працює з 6-ти та 8-рядними сівалками, на тваринницьких фермах з кормозмішувачами будь-яких виробників, на внесенні органічних та мінеральних добрив, з обприскувачами і є незамінним для фермерів з невеликою кількістю посівних площ.

– Один з найпопулярніших тракторів в Україні красувався в повній комплектації – Сase IH Puma 210 номінальною потужністю 213 к.с. і максимальною 242 к.с., який чудово підходить для серйозних ґрунтообробних робіт, навіть на складних ґрунтах.

– Флагман компанії «Новофарм», декілька одиниць якого присутні і в ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Сase IH Magnum 340. Це надійний трактор високого класу потужності, який є простим в роботі та обслуговуванні, і добре пристосований для тяжких ґрунтообробних робіт з широкозахватними агрегатами на великих площах.

Окрім різних моделей техніки, компанія «Новофарм» також презентувала аграріям стенд точного землеробства.

Антон Закіров, спеціаліст з точного землеробства компанії, розповів про різні системи навігації: «Ми дуже тісно співпрацюємо з компанією Trimble  і продаємо широку лінійку їх продукції. Флагманом Trimble є дисплей TMX 2050, який має найбільшу кількість опцій та можливостей серед конкурентних моделей, працює з системою Isobus. Дисплей попереднього покоління – CFX 750 – є дуже популярним серед аграріїв, оскільки має приємну ціну, функціонує як з EZ-Pilot, так і з гідравлічним автопілотом. Також ми представляємо систему навігації, яку виробляє Trimble спеціально для Сase IH. Вона має певні відмінності від основної лінійки Trimble, які специфічно налаштовані саме під трактори Сase IH. Агровиробники, які впровадили в себе систему точного землеробства, вже ніколи не погодяться від неї відмовитись, адже вона дає значний економічний ефект, а сервісні інженери «Новофарм», у свою чергу, завжди допоможуть її правильно налаштувати». Слід відзначити, що компанія «Новофарм» вирізняється високою якістю та ретельністю сервісного обслуговування, професійністю та уважністю інженерів. Найбільший в Західній України сервісний центр компанії з повним асортиментом запасних частин знаходиться у Тернополі. Також успішно функціонує сервісна база в Хмельницькому, і цього року компанія відкриває повноцінний великий сервісний центр у Львові. До того ж у Західному регіоні працює мобільна сервісна служба, яка оперативно виїжджає згідно запитів господарств. Адже для аграрного підприємства затримка техніки обходиться дуже дорого. Аграрії задоволені якістю, ґрунтовністю та швидкістю сервісних робіт компанії «Новофарм», і часто звертаються щодо обслуговування різноманітної техніки, а не тільки Сase IH.

Тетяна Бєлінська