На Франківщині розповідали про технологічні рішення у вирощуванні культур

259

27 червня на базі господарства ТОВ «Персей Агро» (с.Чесники, Рогатинський р-н, Івано-Франківська обл.) пройшов практичний День поля на тему: «Технологічні рішення 2017 – Разом до успіху!».

Співорганізаторами виступили насіннєві кампанії Monsanto, SAATBAU, Pioneer, Євраліс, а також кампанія DuPont, що спеціалізується на захисті сільськогосподарських культур. Також у заході взяла участь кампанія «Ерідон», що забезпечує поставку насіння та всіх препаратів у ТОВ «Персей Агро».

Захід розпочався з лекції, присвяченої технологічним рішенням у вирощуванні сільськогосподарських культур, від компанії DuPont. Далі за програмою – огляд демо-посівів: озимий ріпак, озима пшениця, кукурудза, соя.

«Сьогодні на семінарі ми пропонуємо гостям багато цікавого, – розповідає Андрій Петрило, заступник керівника ТОВ «Персей Агро». – Зокрема, представлені гібриди озимого ріпаку і кукурудзи, які заслуговують багато уваги. Також є цікавими фунгіцидна та гербіцидна системи захисту озимої пшениці. День поля у нашому господарстві проходить кожного року. Ми набираємось досвіду, плануємо проводити такі заходи і надалі, щоб розвиватись самим і ділитись досвідом з іншими господарствами».

Близько п’ятдесяти учасників, спеціалісти господарств та представники аграрного бізнесу, змогли отримати вичерпну інформацію про різноманітні гібриди культур та останні досягнення у сфері захисту рослин.