На Полтавщині пройшов День органічного поля

213

4 липня на Полтавщині у с. Покровське (Шишацький район) пройшов День органічного поля, організаторами якого були ПП «Агроекологія», компанія Zeppelin, громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» та інші вітчизняні та швейцарські компанії.

Тут були представлені сільськогосподарська техніка, сучасні сорти рослин, сервіси з аналізу ґрунтів, технології вирощування органічної сільгосппродукції та переробки органічних відходів, логістичні та інвестиційні компанії на ринку органічної продукції, проведено дегустацію та продаж органічної продукції.

Польова програма включала демонстрацію посівів та сортів, демонстрацію ґрунтообробної техніки та обладнання, демонстрацію технології та техніки для приготування компосту, презентацію елементів точного землеробства в умовах органічного виробництва.

Про враження від Дня органічного поля розповідають учасники:

Віталій Мердух, фахівець з продажу сільськогосподарської техніки компанії Zeppelin:

«Органічне виробництво, на відміну від традиційного, потребує використання набагато більшої лінійки техніки. Колісні трактори, безперечно, є одним з основних видів сільськогосподарської техніки. Універсальність цих машин дозволяє виконувати найрізноманітніші сільськогосподарські операції. Різна потужність представлених на ринку тракторів, дає можливість вибрати для свого господарства оптимальний вид сільгосптехніки. Перевагою колісних тракторів Fendt є досить велике тягове зусилля, при достатній для сільськогосподарських робіт і транспортування вантажів швидкості. Різноманітність варіантів агрегатування колісного трактора робить його найбільш універсальною технікою в агропромисловому комплексі».

Володимир Куруч, менеджер з підтримки продажу компанії Zeppelin:

«На разі органічне землеробство лише набирає популярності серед масових виробників, і ми в свою чергу мусимо віддати належне таким компаніям як ПП «Агроекологія». Для багатьох людей в Україні органічне землеробство є повністю асоціативним з сучасним, і для мене також. Але запорукою успіху будь-якої компанії є ефективність. Я представляючи команду Zeppelin Україна пишаюся тим, що ми можемо надати змогу ставати більш успішними та підвищувати свою ефективність завдяки використанню сучасної техніки,  а саме тракторів Фендт. Бажаю усім нам успіху та розвитку! Для того щоб будувати сильну країну ми повинні виховати сильне покоління, а органічне землеробство, як ніщо інше, сприятиме цьому,  тому прошу розповсюджувати та ділитися досвідом з іншими».

Семен Антонець, засновник ПП «Агроекологія»:

«Органічне виробництво дозволить не тільки зберегти національні багатства країни, і в першу чергу – землю, а й підвищити якість життя людини. За цим майбутнє!».