«Надзвичайники» попереджають про пожежну небезпеку на полях

167

ГУ ДСНС України повідомляє про численні випадки займання зернозбиральної техніки. Лише за останній тиждень, щонайменше у трьох областях України горіли зернозбиральні комбайни. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на Superagronom.com.

11 липня у Первомайському районі, Миколаївської області під час збирання урожаю загорівся зернозбиральний комбайн «Дон-1500». 14 липня пожежу комбайна ліквідовували у Кодимському районі Одеської області. Загорання сталося внаслідок короткого замикання у моторному відсіку машини. 15 липня у Бериславському районі Херсонської області загорівся зернозбиральний комбайн «Дон-1500», за годину часу займання було ліквідовано, постраждалих немає, як повідомляють пожежники, найбільше постраждав моторний відсік комбайну.

Нагадаємо, нещодавно пожежа у Херсонській області знищила 4 га пшениці. Загроза загорання посівів спричинена не тільки посушливими погодними умовами, але й напруженою роботою зернозбиральної техніки, яка не завжди витримує цілодобового навантаження. Як наслідок виникають загорання зернозбиральних машин.

Генеральне управління ДСНС України повідомляє, що на час жнив в усіх областях України посилений контроль за пожежним станом на полях.

www.traktorist.ua