Ostchem відновлює роботу усіх заводів

155

Завдяки замовленням «Аграрного фонду» на 1 млрд грн, 3 хімічних підприємства («Азот», «Рівнеазот», «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот») групи Ostchem відновили свою роботу.

Про це повідомляє Latifundist.com, посилаючись на «Аграрний фонд».

Засоби для формування закупівельних партій добрив і запуску заводів в цілому склали близько 1 млрд грн, з яких 750 млн грн були звільнені з резервів «Аграрного фонду».

«Ці кошти були тимчасово вільними в рамках залученої нами кредитної лінії від «Укргазбанку». Спочатку гроші планувалося спрямувати на розширення нашої форвардної програми, але ми виходили з того, що стабілізація ситуації на ринку міндобрив і запобігання паніки у аграріїв – загальнодержавні пріоритети. Тому було прийнято рішення про надання цього траншу», – повідомив голова правління Андрій Радченко.

З огляду на те, що хімзаводи обтяжені багатомільйонними боргами, контрактантом з боку Ostchem виступила компанія «Статус Трейд». В даний момент компанія проходить перевірку з боку фінансового моніторингу.

Нагадаємо, що 16 червня відновив роботу «Азот» (Черкаси), 5 липня – «Рівнеазот», а 7 липня – «Сєвєродонецьке об’єднання«Азот».

www.latifundist.com