Техніка від «Цеппелін Україна» в органічному виробництві: оцінка «відмінно»

226

Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Саме такий зміст вкладається зокрема в ті заходи, на яких можна долучитися до чогось найсучаснішого самому, наприклад, подивитись в дії на техніку, що працює над технологіями майбутнього. Так коротко можна описати День органічного поля, що пройшов 4 липня на Полтавщині у с. Покровське (Шишацький район). Організаторами заходу були ПП «Агроекологія», компанія «Цеппелін Україна», громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» та інші вітчизняні та швейцарські компанії.

Переконали ефектом

Соціально відповідальна компанія «Цеппелін Україна» постійно працює із аграріями за принципом «сплачувати за те, що є ефективним». Таку думку у розмові з учасниками заходу висловив фахівець з продажу сільськогосподарської техніки компанії Віталій Мердух. Він зокрема зазначив, що будучи офіційним дилером FENDT на території України ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна» готова запропонувати своїм клієнтам не просто високоякісну колісну техніку FENDT, а й повний сервіс, що включає повний моніторинг всієї вже проданої техніки. Тобто таких проблем, як, наприклад, відсутність запчастин на складі чи затримка виїзду до господарства інженерів і механіків, – не існує взагалі. Колісні трактори FENDT – безперечний еталон потужності та економічності, це інвестиція, яка окупається і тішить!

Польова програма, окрім іншого, включала демонстрацію ґрунтообробної техніки та обладнання, демонстрацію технології та техніки для приготування компосту, презентацію елементів точного землеробства в умовах органічного виробництва. Трактори FENDT успішно продемонстрували свою роботу з ротаційною бороною, мульчувачем, дисковою бороною, аератором компосту, причепом для внесення органічних добрив, дисковим культиватором.

В чому причина успіху?

Економія і багатофункціональність від Fendt

Серед значно кількості моделей слід відмітити найбільш актуальні для агровиробника трактори серії Fendt 700 та Fendt 900.

Так, колісні трактори FendtVario 700 серії органічно поєднують в собі міць і простоту управління технікою. Енергоекономічність, надійність, функціональність, комфорт – основні характеристики даної серії. Широка область застосування техніки дозволяє використовувати її для виконання будь-яких сільськогосподарських робіт і транспортування важких вантажів.

Потужність тракторів представленої серії варіюється від 150 до 250 кінських сил. Робоча швидкість техніки 50 км/год. Лите напіврамне шасі, пневматична система гальмування, швидкий доступ в моторний відсік, електронна система контролю за витратою палива, ширококутне дзеркало, комфортабельна кабіна, потужне освітлення – лише частина переваг FendtVario 700.

Вирішальною перевагою трактора Fendt 724 Vario є загальна економічність. Завдяки високій продуктивності і низькій витраті палива, вартість окупається з кожною годиною експлуатації. У цих машинах вдало поєднується інноваційна техніка приводу і найсучасніші технології в галузі двигунобудування. Таким чином, в розрахунку загальної економічності досягаються найнижчі витрати на гектар або на тонно-кілометр при транспортних роботах.

Трактори FendtVario 900 є символом новаторства і міцності, вони завоювали лідируючі позиції у використанні передових технологій, завдяки яким вони володіють високою потужністю і дозволяють економити час і кошти в процесі польових і транспортних робіт.

Сучасний дизайн дозволив втілити найостанніші розробки без порушення функціональної спрямованості. Вже в базовій комплектації трактор втілює в собі досконалу концепцію: пневматична підвіска кабіни і сидіння оператора, незалежна підвіска коліс переднього моста, високопродуктивна гідравліка, пневматична гальмівна система для причепа, висока вантажопідйомність задньої навіски, чотири секції заднього гідророзподільника.

Трактори даного модельного ряду мають максимальну транспортну швидкість 60 км/год. На трактори встановлюється найсучасніша безступінчата трансмісія Vario, що забезпечує високий ККД передачі крутного моменту на колеса. При необхідності трактор можна оснастити передній навішуванням, вантажопідйомністю 5600 кг і переднім ВОМ.

Колісні трактори Fendt обладнані економічним двигуном, який витрачає мінімальну кількість палива навіть при роботі в найскладніших умовах, безступінчатим коробкою передач Vario, яка пропонує кращі в порівнянні з конкурентами ККД трансмісії в будь-яких умовах експлуатації. Шини, якими комплектується ця сільгосптехніка, дають змогу значно підвищити тягове зусилля внаслідок оптимального контакту з ґрунтом. В цілому можна сміливо стверджувати, що рішення купити трактор Fendt згодом заощадить час і кошти при виконанні сільськогосподарських робіт.

Крім того, можливий продаж тракторів Fendt з комплектом додаткового обладнання. Це можуть бути додаткові засоби безпеки, наприклад система FendtStabilityControl (FSC) – поперечної стабілізації корпусу трактора або двоконтурний гальмівний привід всіх коліс. Менеджери компанії допоможуть вибрати оптимальний набір додаткових опцій.

Компанія «Цеппелін Україна» займається не лише продажем тракторів Fendt, але і їх гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Широка мережа сервісних центрів дає можливість механікам в найкоротші терміни прибути в господарство і провести необхідну діагностику.

Щодо використання техніки в органічному виробництві, ділиться своїм досвідом менеджер з підтримки продажу компанії «Цеппелін Україна» Володимир Куруч:

«Чому в органічному землеробстві дана техніка незамінна? Є свій секрет: продуктивна гідравлічна система, більша універсальність та комбіновані агрегати дозволяють виконувати більший спектр обробітку ґрунту. Добрі тягові характеристики та безступінчата трансмісія дають економію за рахунок плавності. При роботі, наприклад, з органічними добривами – це дуже важливо і відчутно в грошовому виразі».

На «відмінно» оцінили техніку не тільки господарники, а й представники влади, зокрема в тестовому режимі заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Окрім загальних вражень, слід ще раз наголосити не просто на взаємовигідному співробітництві, а єдності цінностей «Цеппелін Україна» та агровиробників. Зокрема Семен Антонець, засновник ПП «Агроекологія» підвів підсумки заходу мудро і глобально:

«Органічне виробництво дозволить не тільки зберегти національні багатства країни, і в першу чергу – землю, а й підвищити якість життя людини. За цим майбутнє!».

Підготував Микола Зось-Кіор

[nggallery id=116]