У Луцьку відчинилися двері нового Дилерського центру «Агросем» техніки John Deere

1254

6 липня у центрі казкової Волині – чарівному місті Луцьк – відбулася неординарна аграрна бізнес-подія. Національний дилер України «Агросем» офіційно відкрив Дилерського центр з продажу та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere. Відкриття відвідало кілька десятків представників аграрного бізнесу, фермери із всієї західної України. Гості заходу мали чудову нагоду ознайомитися з інфраструктурою центру, персоналом, сервісними можливостями з обслуговування як клієнтів, так і техніки John Deere. На території Дилерського центру «Агросем» розміщений офіс, де у комфортних умовах можна провести перемовини, отримати фахові консультації; площадка з демонстрації сільськогосподарської техніки, на якій розміщенні найновіші екземпляри бренду; сервісний центр, у якому може розміщуватися до 6 одиниць техніки одночасно, та відділ запасних частин і деталей.

На офіційному відкритті були присутні директор компанії «Агросем» Юрій Кулик і територіальний менеджер ТОВ «Джон Дір Україна» Ігор Молчанов.

Вони радо запросили присутніх гостей у Дилерський центр і зазначили, що відтепер придбання техніки, отримання високоякісних послуг з гарантійного та післягарантійного обслуговування, консультацій спеціалістів щодо техніки та інноваційних агротехнологій буде більш доступним для аграріїв Волині.

З нагоди відкриття Дилерського центру всі гості отримали подарунок від компанії «Агросем»: знижку на покупку тракторів John Deere B6110 та B6135!

[nggallery id=113]