ВІДКРИТТЯ ДЕМО-ЦЕНТРУ ДИСТРИБ’ЮТОРА «ЗАХІД АГРОБІЗНЕС»

480

Бурхливий період розвитку сільського господарства припав на інтенсивне використання мінеральних добрив та засобів захисту. Поряд із цим відбувся інноваційний «стрибок» технологій вирощування культур, селекції та насінництва. У великому розмаїтті виробників фермеру все важче стало обирати між комбінацією ресурсів. Так, з’явилася дистрибуція насіння, добрив, засобів захисту, техніки, завдяки якій аграрій може ознайомитися та підібрати для себе найбільш «зручні» ресурси.

Сьогодні аграрії стали більш вимогливі, зрозуміли необхідність оновлювати знання, вивчати особливості технологій вирощування культур на практиці. В свою чергу, це спричинило розвиток дистриб’юції, основним завданням якої стало не продавати певний ресурс, а пропонувати рішення, технологію з різною комбінацією ресурсів.

За таким принципом діє національний дистриб’ютор ТОВ «Захід Агробізнес» – компанія з багаторічним досвідом, яка орієнтується на потреби кінцевого споживача. На даний момент вона працює з такими відомими міжнародними компаніями як: Prograin, Maribo, BASF, Adama, Arysta LifeScience, Bayer, Summit-Agro, Nufarm, Syngenta, Stefes, DuPont, Pioneer, Ecoorganic та інші.

Однією із стратегій компанії є підтримка своїх клієнтів на всіх етапах виробництва – від вирощування культур до переробки, збуту й розповсюдження продукції. Тому ТОВ «Захід Агробізнес» один із перших дистриб’юторів в Україні, який започаткував функціонування власного демонстраційного центру.

«Ми ексклюзивно розмножуємо деякі сорти сої Prograin. Сорти канадські, а ми тестуємо їх в українських умовах. Так і виникла ідея створення демо-центру, для того, аби показати, як сорти поводяться у нашому середовищі, відобразити особливості кожного сорту та, звісно, відпрацювати технології захисту рослин і удобрення. Відкриттям демо-центру на Рівненщині ми намагаємося продемонструвати, що прагнемо не просто продати товар, а пропонуємо клієнту сервіс», – наголосив комерційний директор ТОВ «Захід Агробізнес» Володимир Вархоляк.

Відкриття демонстраційного центру ТОВ «Захід Агробізнес» відбулося 11 липня 2017 року у м. Корець Рівненської обл. на полях ТОВ «Фаворит Агро» спільно з основним партнером – виробником мікроелементів ТОВ «Екоорганік». У демо-центрі представлено декілька культур (озима пшениця, соняшник, високобілкова не ГМО-соя Prograin, ярий ячмінь, яра пшениця, кукурудза), на яких випробовуються різні системи захисту від таких хімічних компаній як Summit-Agro, Chemische Guter AG, BASF, Adama та Nufarm. Також закладені варіанти живлення з мікроелементами «Екоорганік». Особливістю роботи центру є організація показів двічі на рік: на посівах ярих зернових (кінець червня – початок липня); на посівах пізніх культур та у час обліку врожаю ранніх (кінець серпня – початок вересня). Досліди закладали фахівці «Захід Агробізнес» спільно з «Екоорганік» та працівниками господарства «Фаворит Агро». Всі інші компанії-партнери долучаються і надають свої препарати на випробування.

Агроном ТОВ «Захід Агробізнес» Артем Гаврилюк з приводу відкриття демо-центру зазначив:

«Місце для роботи центру обирали за географічним розташуванням: тут поблизу немає інших великих демонстраційних центрів, зручний доїзд – об’їзна дорога м.Корець на Київській трасі, та  ґрунтово-кліматичні умови, які дають змогу дійсно побачити як працюють засоби захисту і мікроелементи у екстремальних умовах.

Фермер, який до нас приїде, зможе наглядно порівняти усі представлені варіанти живлення, вибрати для себе той, який найбільше підходить для нього, порівняти різні системи захисту від різних компаній на одному полі. У кінці року результати всіх дослідів ми узагальнимо, підрахуємо врожайність, дані випробувань з усіх ділянок надішлемо кожному фермеру на електронну пошту».

У «Захід Агробізнес» заявили також, що подібні центри планують відкрити у Центральному та Східному регіонах України. Це дасть можливість розвиватися і в технологічному напрямі, адже метою компанії є не лише продаж готових препаратів, а й виробництво власних унікальних продуктів на основі нових діючих речовин та їх сумішей. Таким чином створюватимуть ексклюзивні препарати для захисту рослин, що стане унікальним досвідом на ринку засобів захисту рослин в Україні.

«Для цього у нас працюють спеціалісти у галузі засобів захисту рослин, живлення, технологій вирощування. Кожен фахівець має величезний досвід, має доступ до технологій, вони постійно працюють на полях з клієнтами, мають неоціненні практичні навички вирощування. Всю інформацію з полів ми зводимо у єдине ціле, аналізуємо, вдосконалюємо елементи технології і розробляємо власну стратегію захисту. Технології, створені нашою командою професіоналів, ми демонструємо у власному демо-центрі, адже впевнені, що це – вигідно, рентабельно для сільгоспвиробника. Ми хочемо, щоби наш клієнт був успішним, прибутковим і розвивався – рухайтеся з нами вперед!» – доповнив Володимир Вархоляк.

Такого результату важко досягнути без партнерів, до яких можна з впевненістю віднести ТОВ «Екоорганік». Комерційний директор Олег Зарудяний зазначив, що компанії співпрацюють вже давно, з моменту відкриття заводу в Україні та випуску першої продукції.

«Чотири роки тому було прийняте рішення про створення виробництва в Україні і вивід на ринок продуктів, які б нічим не поступалися кращим європейським взірцям. На сьогодні лінійка наших продуктів нараховує приблизно 60 назв. Більшість з них – досить інноваційні на вітчизняному ринку, зокрема, у групі фосфітів ми поза конкуренцією щодо якості та вартості. Наші продукти з успіхом застосовують на всіх польових культурах, а також у садах, ягідниках, адже вони мають дуже цікаві властивості. Сьогодні за пропозицією нашого стратегічного партнера «Захід Агробізнес» долучилися до створення демо-центру, що дозволить продемонструвати ефективність продуктів та укріпити нашу співпрацю», – наголосив Олег Зарудяний.

На відкриття демонстраційного центру компанії «Захід Агробізнес» на Рівненщину прибули аграрії з усіх сусідніх областей. Учасники були вражені масштабністю польових досліджень та демонстраційних випробувань різних сортів та гібридів сільськогосподарських культур, технологій обробітку, схем живлення і захисту. В свою чергу організатори оголосили про проведення наступного Дня поля у демо-центрі вже на початку вересня, де будуть представлені результати досліджень напередодні збирання врожаю, а фермери зможуть наочно оцінити потенційну врожайність сільгоспкультур.

ВРАЖЕННЯ АГРАРІЇВ

Бернадський Володимир, заступник директора з рослинництва ТОВ «Фаворит Агро», м. Корець, Рівненська обл.:

SONY DSC

«Наше господарство – молоде, утворилося 2010 року. Землі, а це майже 10 тис. га, розташовані у Корецькому р-ні Рівненської обл. та Новоград-Волинському р-ні Житомирської обл. Збільшуємо свої посівні площі, впроваджуємо передові технології зокрема позаторік встановили автопілоти на трактори. З дистриб’ютором ТОВ «Захід Агробізнес» працюємо з початку його заснування, використовували їхні препарати, насіння для виробничих посівів. А останні кілька років перейшли на більш якісний рівень. Зараз вирішили спільно з «Захід Агробізнес» створити демонстраційний центр. На цьому полі представлено дуже багато різних культур та хімічних компаній, кожна з яких пропонує свої препарати. Наглядно видно, які препарати є дієвішими, коли і як краще обробляти культури. Сьогодні бачимо, що всі гості демо-центру дуже зацікавлені, бо структура поля тут – як у виробничих умовах: різні терміни посіву, різні норми внесення препаратів захисту, мікроелементів, різна забур’яненість».

Венгер Володимир, ТОВ «Агросоюз», Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл.:

«Маємо в обробітку 4500 га. Стратегічна культура у нас – це соя, яка займає площу приблизно 2000 га, також вирощуємо кукурудзу, озиму пшеницю, озимий ріпак. Наша ексклюзивна культура, якої майже не сіють в Україні – льон-довгунець. Співпрацюємо з дистриб’ютором ТОВ «Захід Агробізнес». Цього року для вирощування у своєму господарстві закупили новий сорт сої Prograin – Кіото. Застосовуватимемо мікродобрива «Екоорганік», які дійсно дають результати при вирощуванні озимої пшениці, кукурудзи. Такі агрозаходи, як сьогодні, завжди потрібні, так як ми набираємось досвіду, дізнаємось про нові продукти, схеми захисту сільськогосподарських культур. На базі нашого господарства теж є демо-центр – від компанії BASF, ми також закладаємо досліди, багато експериментуємо. Тут сьогодні було цікаво подивитись на різницю: без внесення препаратів, з препаратами, з ґрунтовою схемою захисту, без ґрунтового захисту… Випробовуватимемо дещо з побаченого й у себе, і тоді обиратимемо для себе певну схему та препарати».

Андрій Сава