День поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ-2017»

296

28 липня 2017 року у смт. Краснопавлівка (Лозівський р-н, Харківська обл.) пройшов традиційний День поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ».

У рамках заходу відбувся масштабний демо-показ повної лінійки енергоефективних ґрунтообробних та посівних агрегатів вітчизняного виробництва з високою часткою інтелектуальної складової. Всього понад 20 сільгоспзнарядь «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» показали свою роботу «в полі»! У їх числі – всі новинки 2017 року, включаючи унікальні агрегати.

Відкриваючи захід, в.о. Генерального директора ЛКМЗ Олексій Рубчев зазначив, що на Дні поля демонструються кращі зразки вітчизняної техніки, які вже зарекомендували себе на ринку України, а також агрегати, представлені вперше.

Однією з довгоочікуваних подій стала демонстрація в роботі новинки сезону – важкої дискової борони «ДУКАТ GOLD» з шириною захвату 8 м і діаметром диску 724 мм, яка не має аналогів на ринку України ні серед вітчизняних, ані серед імпортних виробників. Також у роботі вперше були представлені важкі агрегати – зубова борона «ЛІРА» і шлейф-борона «ЛАРІ».

Народний депутат України, виконавчий директор Національного комітету промислового розвитку України, почесний президент ІГ УПЕК Анатолій Гіршфельд у своїй вітальній промові зазначив, що «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» вже давно і впевнено грають у вищій лізі, створюючи конкуренцію причіпним агрегатам світових виробників.

Він також зазначив, що День поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» є подвійним святом, тому що у цей день на засіданні ради кластеру «Агротехніка» представники машинобудівних і агропромислових підприємств країни, інженерних центрів, провідних аграрних ВНЗ визначають нові вимоги до вітчизняної сільгосптехніки, що відповідають найвищим світовим стандартам точного щадного енергоефективного землеробства. «Це стане новою сходинкою для всього вітчизняного сільгоспмашинобудування і певним напрямком його розвитку», – зазначив Анатолій Гіршфельд.

Директор Департаменту АПК Харківської облдержадміністрації Олександр Нездюр акцентував увагу присутніх на тому, що агропромисловий комплекс є на сьогодні ключовою галуззю і демонструє позитивну динаміку розвитку: «З кожним роком потенціал сільського господарства України зміцнюється і дозволяє не тільки забезпечити продовольчі потреби населення, а й експортувати значну частину продукції. Минулого року питома вага експорту сільськогосподарської продукції області в загальному обсязі склала 44%, а загальна сума експорту склала майже півмільярда доларів. Аграрний бізнес сьогодні є високотехнологічним і вимагає постійного технічного оновлення всієї матеріальної бази. Так, 2016 року сільгосппідприємствами області закуплено техніки майже на 1 млрд. грн., а за перше півріччя 2017 – майже на 900 млн. грн.».

Крім того, директор Департаменту АПК зазначив, що важливою ініціативою є програма компенсації аграріям 20% вартості вітчизняної сільгосптехніки: «Реалізація цієї програми дозволить, з одного боку, підтримати вітчизняні промислові підприємства країни, з іншого – допоможе сільгоспвиробникам країни купувати сучасну техніку вітчизняного виробництва за більш низькими цінами. Приємно, що в цій програмі також беруть участь і «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ».

Нагадаємо, що будучи зразковою українською компанією, рівень локалізації якої становить понад 80%, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» увійшли до переліку вітчизняної техніки, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів держбюджету (20% вартості техніки).

«Тепер купуючи агрегати «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», аграрії не тільки отримують енергоефективну продуктивну техніку, а й повертають собі п’яту частину її вартості. З «ЛОЗОВСКИМИ МАШИНАМИ – ДЕНЬГИ ПАШУТ», а тепер ще й частково компенсуються!», – сказав у своїй промові Віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд. Він також зазначив, що завдяки високим стандартам якості, надійності та інноваційності «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» зміцнюють свої позиції на ринку України і збільшують частку своєї присутності на європейському ринку.

«Цього року ми поставили перед собою амбітну мету, якої дотримуємося, – це взяти участь у 100 агрозаходах: Днях поля, демо-показах, виставках. День поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – наш 57 захід. Однією із завершальних подій нашої сотні стане участь в Agritechnica Hannover, Німеччина. Слідкуйте за нашим мега-туром країнами і полями України, СНД і Європи у соціальній мережі Facebook з хештегом # LozovaMachinery100», – повідомив Роман Гіршфельд.

Мер міста Лозова Сергій Зеленський висловив подяку Народному депутату України Анатолію Гіршфельду і Лозівському ковальсько-механічному заводу, який є чільним підприємством Лозови і завдяки якому місто розвивається. «Анатолій Мойсейович і ЛКМЗ допомагають у вирішенні значних соціальних питань. Це і будівництво доріг, і ремонти шкіл, дитячих садків, підвищення рівня охорони здоров’я та багато іншого. Завдяки таким підприємствам, як ЛКМЗ, наше місто утримує позиції лідерства в області. Як аграрій, закликаю всіх купувати агрегати «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», відомих своїми передовими технологіями», – сказав Сергій Зеленський.

У свою чергу Віталій Орлов, керівник ПСП «Гарант», на полях якого проходив День поля «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», порекомендував шлейфову борону «ЛАРІ», яка навесні пройшла випробування на полях їхнього фермерського господарства, обробивши понад 1000 га і продемонструвала відмінні результати.

Голова Лозівської районної держадміністрації Сергій Красноперов зазначив, що проведення Дня поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» є доброю традицією гостинної Лозівщини, і побажав аграріям хороших урожаїв, здоров’я і мирного неба над землею.

А директор «Інституту механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України Валерій Адамчук у своїй промові зазначив, що техніка «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» відповідає рівню світового сільгоспмашинобудування і завдяки таким виробникам, як ЛКМЗ, посівна і ґрунтообробна агротехніка вітчизняного виробництва домінує на ринку України.

Керівник Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій імені Л.Погорілого, д.т.н. Володимир Кравчук зазначив, що якість агрегатів «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» з кожним роком покращується, а приємним бонусом є постійне зростання продуктової лінійки вітчизняного виробника.

Ректор кафедри виробничого менеджменту та агробізнесу Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Олександр Ульянченко додав, що сьогодні вирішальними у підвищенні ефективності ведення сільського господарства є машини і обладнання, сучасні зразки яких представляють «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ».

З кожним роком День поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» набирає обертів. Цього року його відвідали понад 700 осіб, серед яких керівники агропідприємств, обласних і районних об’єднань роботодавців аграрної сфери, представники науково-дослідних і освітніх установ, а також фахівці аграрної галузі з різних областей України (Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Полтавської, Сумської та ін.) і з країн Прибалтики та Європи.

 

Видовищною подією став масштабний «Парад ДУКАТІВ» – демонстрація найповнішої лінійки дискових борін від українського виробника з шириною захвату від 2,5 до 16,75 м.

Представник науково-виробничого товариства з обмеженою відповідальністю «Стек» Сергій Муслієнко зізнається, що його вразила лінійка дискових борін «Дукат». Аграрій вже знайомий з технікою «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН»: «Більше 8 років використовую зубопружинну борону «Ліра-15». Нею і землю обробляю, з її допомогою і добрива вносимо. Якісна, надійна техніка».

Погоджується з аграрієм і представник СФГ «МАІ» Олександр Московченко: «Протягом двох років використовуємо дискатори «Дукат-5». Позитивні враження, ефективна якість обробітку ґрунту і виготовлений надійно. «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – наш, вітчизняний виробник, якому ми довіряємо і рекомендуємо аграріям і з інших районів».

Крім широкого ряду ґрунтообробних та посівних знарядь «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», на Дні поля також були представлені трейлери для перевезення сільгосппродукції «Англійської лінійки» (зокрема, двовісний самоскидний причіп ALBION-26), підшипникові вузли для вітчизняної та імпортної техніки HARP AGRO UNIT, підшипники HARP AGRO, запасні частини до сільспгоспехніки та багато іншого.

У рамках ділової програми заходу відбулося засідання експертно-координаційної ради кластеру «Агротехніка», який є одним із успішних прикладів приватно-державного партнерства, а його учасники – організаторами Дня поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ».

У рамках проведення засідання ради до кластеру «Агротехніка» приєдналося ще два учасники. Ними стали Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України (ННЦ «ІМЕСГ» НААН) і Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва (ХНАУ).

Завершив захід розіграш енергоефективного агрегату «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» серед присутніх представників фермерських господарств та агрохолдингів. Щасливим володарем стерневого культиватору «Шилінг-3» став керівник одного з фермерських господарств Близнюківського району Харківської області Василь Дудченко.

 «Приємною несподіванкою став виграш агрегату «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», – зізнається аграрій і додає, що для себе на Дні поля пригледіли дискатори «Дукат-5» і зубопружинну борону «Ліра-15». «Уже давно назріла необхідність оновлювати парк техніки. Побачив агрегати «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» у дії – вирішив брати. Сучасна продуктивна техніка. Важливо, що «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» агрегатуються з тракторами малої потужності, тому що у мене в господарстві трактори МТЗ», – розповідає Василь Дудченко.

День поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» продемонстрував сучасні технології обробітку землі та енергоефективні рішення у сільському господарстві, показав досягнення сільгоспмашинобудування Харківського регіону на прикладі інноваційної агротехніки «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», з якою «ДЕНЬГИ – ПАШУТ», а тепер ще й частково компенсуються!