Міжнародний інвестиційний форум “Таврійські горизонти”

212

Херсонська облдержадміністрація запрошує на один з наймасштабніших економічних заходів Півдня України –  інвестиційний форумів міжнародного рівня «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який проходитиме 29-30 вересня у місті Нова Каховка Херсонської області.

«Таврійські горизонти» вже стали візитівкою Херсонщини й цього року Форум відзначатиме власний ювілей – вдесяте інвестори, представники бізнесу й підприємці з усього світу зустрінуться в Новій Каховці й стане платформою для ділових зустрічей українського та зарубіжного бізнесу, міжнародних експертів, дипломатичного корпусу, донорських організацій, експертів у сфері економічного розвитку та інвестування, науковців та влади.

У заході братимуть участь потужні вітчизняні та іноземні інвестиційній компанії, урядовці, представники дипломатичного корпусу, міжнародних фінансових та донорських організацій, експерти в сфері економічного розвитку та інвестування, громадські організації та науковці.

Концепція заходу буде присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів».

Також відбудуться панельні дискусії за темами: «Впровадження «зелених» технологій сьогодні – ключ до сталого розвитку», «Стратегічні інструменти розвитку індустрії гостинності Херсонщини», «Розбудова агропромисловості – фундамент майбутнього».

Під час Форуму буде презентовано широкий спектр можливостей для ведення бізнесу та інвестування в Херсонську область, масштабні інвестиційні проекти, які пропонують комплексне рішення для започаткування або розвитку бізнесу на Херсонщині.

Представників засобів масової інформації з усієї України запрошуємо долучитися до участі у заході й висвітлення найцікавіших напрямків розвитку співпраці бізнесу й влади задля розвитку українських підприємств!

Сайт заходу http://www.tavrianhorizons.in.ua/en/contacts/