Платформа інновацій «Агросем» пройшла 17 серпня на Тернопільщині

297

Уже традиційно у с.Дзвиняч (Заліщицький район, Тернопільська область) компанія «Агросем» провела Національний День Поля. Цьогоріч захід пройшов під гаслом «Ми змінюємось разом зі світом!».

На аграрному святі було представлено новий брендинг національного дилера. Це не лише зміна корпоративних кольорів, а й більш професійне та ширше вирішення питань з обслуговування аграрного сектору.

На початку дня поля відбувся Міжнародний круглий стіл аграріїв та партнерів «Агросему», на якому були озвучені найбільш глобальні аспекти розвитку технологій, техніки та економічних передумов сільськогосподарської галузі України і світу.

На демонстраційному полігоні площею понад 30 га відвідувачі (а їх прибуло понад 200 осіб) мали нагоду ознайомитися із найсучаснішими досягненнями в селекції сільськогосподарських культур (зокрема, сої, кукурудзи та соняшнику) та технології їх вирощування, а також у дії побачити технічні інноваційні розробки, покликані поліпшити якість використання добрив тощо. Свої новинки презентували наступні компанії – партнери заходу: YaraUkraine, DowAgroSciences EU, Saaten-UnionGmbH, Maïsadour, KWS, BASF, LIMAGRAIN, GrupaAzoty, StollerArgentina, LindsayCorporation.

Крім цього, гості мали можливість ознайомитися із новинками сільськогосподарської техніки JohnDeere,Väderstad AB та Manitou, можливостямиґрунтообробної техніки у польових умовах.

Ми сьогодні знаходимося у стаціонарній локації проведення Дня Поля, – зазначив директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик. – Для нашої компанії є дуже важливим проведення такого заходу у цьому регіоні, де ми представляємо портфоліо основних світових брендів високоякісного насіння, мінеральних добрив і техніки. Тому ми його приурочили до презентації зміни брендингу. Зміст його дуже глибокий – зміна підходів до роботи із партнерами та клієнтами. Ми хочемо бути промоутерами найкращих інноваційних рішень, технологій наших партнерів в Україні, що дозволить досягти високих результатів аграріям. Тому пріоритетом для компанії «Агросем» є демонстрація комплексних рішень.

Загалом Національний День Поля пройшов пізнавально і під мелодії запальних пісень гурту Freedom-jazzgirlsband.

[nggallery id=125]