Прогнози врожаю яблук в Європейському Союзі та світі

188

Через заморозки та погодні катаклізми, обсяг врожаю яблук в ЄС в цьому році зменшиться більш, ніж на 20% і складе близько 9,3 млн тонн. Про це повідомляють експерти  Всесвітньої Асоціації виробників яблук і груш (WAPA). В поточному сезоні, втрати врожаю яблук, в деяких країнах Європи, згідно прогнозів, складуть 26-68%. На першому місці, за обсягом втраченого врожаю, знаходиться Бельгія, в цій країні, прогнозують зменшення врожаю яблук на 68%, у порівнянні з минулим роком.

В Німеччині, згідно прогнозів експертів, цьогорічний врожай яблука складе  555 тис. тонн і стане аж на 46% меншим, ніж у попередньому сезоні. В Австрії цього року очікується зниження врожаю майже на 50%, в порівнянні із останніми трьома роками. Згідно прогнозів WAPA, цьогорічний врожай яблук в Австрії складе трохи більше 67 тис. тонн. В Нідерландах прогнозують втрату 26% від загального врожаю яблук, а в Польщі – 29%.

Серед інших країн Європи найбільші втрати очікуються по Росії. Тут цьогорічний врожай яблук знизиться майже на 35% і складе 1,1 млн. тонн, у порівнянні до показника в 1,7 млн. тонн в минулому році. В той же час, по Україні втрати будуть незначні та складуть близько 100 тис. тонн. Прогнозований обсяг врожаю яблука в Україні цього року складає 1 млн. тонн, у порівнянні до минулорічного показника 1,1 млн. тонн.

новина 8 в середині тексту

www.shuvar.com