Вийти на новий рівень і отримувати великі прибутки

348

ТОВ «Сервіс-Агрозахід» – офіційний дистриб`ютор світових компаній-виробників високоякісних засобів захисту рослин, посівного матеріалу та добрив. Щоб максимально задовольнити потреби аграріїв, компанія не просто реалізовує продукцію, а пропонує комплексні технології захисту сільськогосподарських культур – програми, розроблені для пшениці, ячменю, сої, гороху, ріпаку, кукурудзи, соняшника, цукрових буряків тощо. Тому не дивно, що все більше і більше аграріїв довіряють компанії.

Цього разу досвідом співпраці з ТОВ «Сервіс-Агрозахід» ділиться фермерське господарство «Пургін», що знаходяться у м. Щирець Пустомитівського р-ну Львівської обл.

Основна діяльність підприємства – виготовлення виробів зі скла. «У скловиробництві ми можемо дивитись на діяльність нашої фірми як на історію. Бо окрім нас, ніхто в Україні не займається ручним виготовленням скла. Раніше тільки у Львівській області було 7 подібних підприємств, а зараз лишились ми одні», – зазначає власник Валерій Олексійович Пургін.

Більше десяти років тому підприємство  почало займатись і сільським господарством. На даний момент угіддя ФГ «Пургін» займають приблизно 300 гектарів. Тут вирощують зернові та технічні культури, а також гречку та овочі для потреб підприємства.

 «Як ми працювали до співпраці з «Сервіс-Агрозахід» не хочеться навіть згадувати, – розповідає Валерій Олексійович. – Історія нашого господарства досить важка. Воно створено на виробничій базі колгоспу ПАВ «Щирецьких», від якого у свій час лишились тільки приміщення. Тому доводилось починати все з нуля. Але, завдяки фаховим працівникам компанії «Сервіс-Агрозахід», зокрема таким людям, як провідний спеціаліст Іван Дмитрович Борбуляк, ми змогли вийти на новий рівень і отримувати великі прибутки. Іван Дмитрович – людина-творець, він ідеально розуміється у сільському господарстві. Також хочемо подякувати директору Львівського відділення Володимиру Оренчуку, який бере активну участь у спільній роботі». SONY DSC

«Співпраця є плідною, бо господарство використовує насіння та засоби захисту провідних світових та європейських виробників. Ми враховуємо два фактори: ціну та ефективність, – говорить Володимир Ігорович Оренчук, директор Львівського відділення «Сервіс-Агрозахід». – Іван Борбуляк – провідний спеціаліст нашої компанії, кандидат с.г. наук – веде господарство повністю: починаючи з розробки технологічних карт, завершуючи забезпеченням насінням та засобами захисту. Власник господарства Валерій Олексійович не одразу повірив, але коли побачив успішний результат після першого року, наша співпраця стала постійною. І в цьому плюс не тільки для господарства, яке починає отримувати прибутки вже не в тисячах, а мільйонах, а й для нашої компанії, яка прагне постійно рухатись вперед».

Як вважає провідний спеціаліст ТОВ «Сервіс-Агрозахід» Іван Борбуляк, секрет успіху – в індивідуальному та науковому підході до кожного поля:

«Ґрунти на цій території не з кращих. Мають кислотність 3,9 – 4,3, до того ж запливаючі і дуже примхливі. Через це погано засвоюються добрива, лише на 20-30%. Разом з тим, погодні умови тут найкращі в Україні – дуже багато опадів. Перед тим, як приступати до вирощування культур ми зробили аналіз ґрунту. Від того і відштовхувались. Якби діяли навмання, таких успішних результатів не мали б. Зараз ми працюємо за технологіями, які самі розробляємо, пробуємо окультурити ґрунти, вносимо різні добрива, які розкислюють, розблоковують надходження поживних речовин. Проводимо деякі досліди на цих полях: з насінням, добривами, засобами захисту, мікродобривами. Тому на сьогодні маємо хороші результати. Якщо 5-6 років тому ми мали 2-3 тонни пшениці, то сьогодні – до 7 тонн. Інші господарства отримують врожай озимого ріпаку приблизно 3 тонни, у нас – 3,5 т, а гороху – до 4 тонн. Цьому розвитку сприяє керівник господарства Валерій Олексійович Пургін. Він повірив у нас і продовжує вірити, тому має успішні результати. Господарство розвивається, закупило комбайни, сівалку, обприскувач. З такими господарями у нас буде гарне майбутнє, буде хліб, і до хліба».

Іван Борбуляк та Валерій Пургін
Іван Борбуляк та Валерій Пургін

Та не обходиться й без проблем. Як зазначає Валерій Пургін, головна – не вистачає землі, а з іншими можна впоратись.

У планах – подальша плідна співпраця з ТОВ «Сервіс-Агрозахід». Вже прогнозоване і закладене у бюджет підвищення урожайності. Так, планують отримати не менше 8 тонн зернових, від 3,8 до 5 тонн ріпаку, від 3 до 4,5 тонн сої.

Ольга Стоноженко

SONY DSC