Альтернатива традиційним зерновим: жито у годівлі свиней

353

Згідно із останніми дослідженнями, жито — цінний кормовий інгредієнт, який нічим не поступається звичним зерновим компонентам раціону.

Детальніша мова про нього йтиме під час Міжнародного Дня свиноферми, який відбудеться 4 жовтня  у смт. Глеваха. Організатори події — Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» й агроконсалтингова компанія Dykun.

Про переваги жита, як сучасної альтернативи у раціонах свиней розповідатиме Ілля Висоцький, менеджер-консультант з раціонів із житом у Східній Європі, ТОВ «КВС» під час своєї презентації «Жито краще, ніж ви думаєте. Сучасні альтернативи у зерновій групі раціонів свиней». Основні аспекти, на яких зупиниться спікер:

  • основні відмінності гібридного жита від сортового;
  • нові тенденції у виборі інгредієнтів зернової групи;
  • економічна ефективність використання гібридного жита в раціонах свиней.

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Вже 160 років ми займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та маємо представництва в більш ніж 70 країнах світу, в яких працюють понад 4850 співробітників, 40% з яких займаються науковими дослідженнями.