«Агріматко Україна» на «Битві Агротитанів 2017»

239

Сергій Марченко, заступник директора з комерційної діяльності компанії “Агріматко Україна”:

У “Битві Агротитанів” ми з першого року присутні серед учасників. І цього року також підтримуємо цей проект. Традиційно представляємо обприскувач, сівалки і навантажувальну техніку JCB.

Ми представили передову модель сівалки точного висіву Monosem NX. Це 8-рядкова сівалка точного висіву з електроприводом для посіву кукурудзи та соняшнику. Вона пристосована для роботи за no-till, mini-till технологією. Може працювати на високих швидкостях.

Серед обприскувачів ми представили самохідний обприскувач компанії JACTО, офіційним ексклюзивним дистриб’ютором якої є «Агріматко Україна». Це UNIPORT 3030 з автоматичним контролем обприскування у полі, контролем кожної форсунки.

Із навантажувальної техніки ми представили дві одиниці. Це телескопічний навантажувач JCB 531-70 – бестселер продажів в Україні на сьогодні. І також фронтальний навантажувач JCB 434S – спеціалізований навантажувач для тих, хто займається тваринництвом. Це силосний трамбувальник – незамінна машина для укладання силосу, сінажу, а також при роботі на гноєві. Також він може працювати на перевалці зерна, інших сипучих речовин.

Нам цікавий формат заходу «Битва Агротитанів», адже є живе інтерактивне спілкування. Машини реально можна побачити, оглянути, попробувати. Нікому не відмовляємо, запрошуємо у кабіну: сісти, покермувати, відчути міць у руках та простоту керування. Машинами JCB навіть діти можуть управляти. На всіх подібних заходах ми проводимо шоу – навантажувачі закидають м’яч у кільце. Це відмінна ознака компанії «Агріматко Україна», за якою нас уже впізнають.