“АМАКО УКРАЇНА” на “Битві Агротитанів 2017”

251

Максим Чикунов, керівник департаменту маркетингу компанії “АМАКО УКРАЇНА”:

Наша компанія вже традиційно бере участь у «Битві Агротитанів», яка проходить на території групи компаній «ТАК» – це наш хороший клієнт і партнер. Тому завжди підтримуємо цей захід. Цього року ми представляємо як сільгосптехніку, так і комерційні автомобілі IVECO. Що саме ми представляємо?

Трактор Massey Ferguson 8737 з культиватором Köckerling VARIO. Трактор має потужність 370 кінських сил. Одна з переваг – це роздільні ванни гідравліки та трансмісії, що збільшує інтервал заміни оливи і перешкоджає попаданню брудної оливи у трансмісію. Ще однією з ключових особливостей і переваг є безступенева трансмісія Dyna-VT з системою динамічного управління (DTM), яка тримає оберти двигуна на певному рівні та зберігає оптимальну потужність, тим самим знижує витрату палива при будь-яких умовах.

Сьогодні на «Битві Агротитанів 2017» ми представили в роботі 4-метровий агрегат – культиватор Köckerling VARIO для інтенсивного обробітку ґрунту, для великих пожнивних решток, для ефективного замішування пожнивних решток. Культиватор працює з повним перекриттям на глибину від 3 до 20 см. Робоча ширина агрегату від 3 м до 7,5 м.

Також ми представили комбайн Massey Ferguson 7370 Beta та телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH.7038. Саме з назви 7038 розшифровуються основні характеристики навантажувача: максимальна висота підйому стріли – 7 метрів, максимальна вантажопідйомність – 3,8 т. Навантажувач має двигун Perkins 130 к.с. Одна з його якісних переваг – потужність гідравлічної системи – 190 літрів/хвилину. Також треба відзначити, що навантажувач Massey Ferguson TH.7038 має запатентовану кабіну зі зміщеною стійкою, дуже комфортну, з кондиціонером – оператору зручно працювати.

Також ми представили зерновоз IVECO AGRO STRALIS з алюмінієвим напівпричепом WIELTON об’ємом 55 м3. Ця вантажівка вирізняється особливою специфікацією для використання в аграрній сфері, а саме має посилену раму, металевий 3-х секційний бампер, передні шини «бомби», кабіна – спальна, із внутрішньою висотою простору 1,88 м. Силова лінія як завжди потужна та надійна – двигун Cursor 10, потужністю 420 к.с., механічна 16- ступенева КПП ZF і міцні осі.

Справжнім улюбленцем відвідувачів став самоскид, спроектований на базі шасі IVECO Daily із кузовом 6 м3 та ефективною вантажопідйомністю 4 т. Ця вантажівка обладнана трилітровим турбодизельним двигуном 150 к.с., механічною 6-ти ступеневою КПП та блокуванням заднього диференціалу.