Cargill інвестує 17 мільйонів доларів у виробництво штучного м’яса

186

Світовий виробник м’яса яловичини та птиці Cargill інвестував 17 мільйонів доларів в стартап з виробництва м’яса з живих клітин тварин.

«Клітини самовідтворюються на кисні і поживних речовинах в металевих культиваторах і ростуть як маса м’язів до вступу необхідних параметрів. Процес триває від трьох до шести тижнів. Не потрібно нікого вбивати або колоти антибіотиками», – розповів Покладенко, передає epravda.com.ua.

Він додав, що, за даними ООН, м’ясна худоба споживає третину вирощеного в світі зерна і використовує четверту частину світових земель як пасовища.

Стівен Джунта (кулінарний директор м’ясного підрозділу Каргілл, який був колись особистим кухарем Рональда Рейгана) ретельно оглянув м’язову масу і спробував качине штучне м’ясо.

«Це був хороший, чистий смак. Я б абсолютно спокійно дав це своїм дітям», – сказав Джунта.

«FAO вже давно лякає світовим голодом і прогнозує, що 9 млрд населення планети до 2050 року буде нічим годувати. Штучне м’ясо може бути альтернативою. Прогрес не зупинити, а ось передбачити падіння попиту на фуражні зернові варто було б», – зазначив Покладенко.

Cargill Inc. – найбільша світова приватна компанія, працює в 68 країнах світу і займається продажами зерна, олії, цукру та інших продуктів. Також є найбільшим виробником сільськогосподарської продукції.

www.epravda.com.ua