Grimme випускає найбільший в світі картоплезбиральний комбайн

172

Компанія Grimme випустила на ринок найбільший в історії самохідний картоплезбиральний комбайн. На машині встановлений двигун Мерседес потужністю 530 к.с. Чотирирядний Ventor 4150 має величезний розвантажувальний бункер об’ємом 15 тонн, що затьмарює місткість таких флагманів, як Varitron 470 і Kwatro Dewulf.

У машині використовується SE система поділу від одно- і дворядних причіпних бункерних комбайнів, яку досі неможливо було встановити на чотирирядні самохідні комбайни.

У моделі Ventor 4150 інженери Grimme зуміли вмістити пару дворядних SE в одну машину, використовуючи розумні механізми складання, щоб укластися в дозволену для транспортування 3,5-метрову ширину.

Чотириколісний гігант на подив моторний і має ще один козир у вигляді режиму повороту чотирма колесами.

Запатентована конструкція повертається прямо під кабіною і дозволяє підйомним частинам і першому полотну переміщатися незалежно від іншої частини машини, зберігаючи при цьому рівномірний потік до другого полотна.

Це означає, що оператор може розподіляти вагу машини, щоб мінімізувати ущільнення ґрунту.

У стандартну комплектацію входить новий 12,1-дюймовий сенсорний екран і систему спостереження ProCam, в якій використовуються дві камери для усунення сліпих зон при водінні.

www.agroinfo.com