Компанія Fendt розробила електричний трактор  

191

Компанія Fendt розробила повністю електричний компактний трактор Fendt e100 Vario з потужністю приводу 50 кВт, здатний працювати до п’яти годин в реальних умовах. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Джерелом енергії є потужна літій-іонна батарея на 650 В ємністю близько 100 кВтг. Для зарядки використовується струм напругою 400 В і потужністю до 22 кВт, що підключається через роз’єм стандарту CEE, або постійний струм від зарядної колонки Supercharging Option.

новинна 4 - рис 1

Згідно повідомлення traktorist.ua, Fendt e100 Vario дозволяє використовувати як традиційне навісне обладнання, так і обладнання з електроприводом. Електротрактор має два силових роз’єми для навісного електрообладнання, які відповідають стандартам AEF. Батарея може видавати короткочасний пусковий імпульс (Boost) потужністю до 150 кВт для приводу обладнання.

Продуктивність акумуляторного електротрактора збільшена завдяки абсолютно новому енергоефективному управлінню температурним режимом. Регульований електричний тепловий насос відповідає за кондиціонування кабіни, а також за охолодження акумуляторної батареї і електронного обладнання.

новинна 4 - рис 2

У 2018 році обмежена серія тракторів Fendt e100 Vario буде використовуватися на окремих комунальних господарствах та підприємствах Німеччини.

www.traktorist.ua