Корпорація AGCO придбає платформу Precision Planting

215

Компанія AGCO, світовий виробник і дистриб’ютор сільськогосподарської техніки, планує придбати обладнання для розвитку бізнесу Precision Planting LLC. Як повідомляє agriculture.com, The Climate Corporation, що є власником платформи точного землеробства, є дочірньою компанією компанії Monsanto. «Точне землеробство – це потужний бізнес, який відіграє важливу роль у зростанні та прийнятті інноваційних методів догляду за посівами, що допомагає фермерам підвищити продуктивність», – наголосив Майк Стерн, виконавчий директор The Climate Corporation.

Завдяки цьому корпорація AGCO, як провідний світовий виробник машин, матиме унікальну позицію ширше пропагувати технологію Precision Planting, і продовжувати розробку інноваційних продуктів, що підвищить ефективність та продуктивність фермерів у всьому світі”.

«Придбання платформи Precision Planting зміцнить AGCO як одного з світових лідерів у технологіях обробки ґрунту та зміцнить нашу позицію як повноцінного партнера для професійних фермерів у всьому світі», – зазначив Мартін Річенхаген, голова, президент та головний виконавчий директор AGCO.

www.agriculture.com