Платформа інновацій від компанії «АГРОСЕМ»

386

Інновації на сучасному етапі розвитку аграрного сектору стають визначальними у боротьбі бізнесу за високі результати та забезпечення становлення галузі загалом. Компанія «Агросем» як один з провідних постачальників насіння, добрив та сільськогосподарської техніки в Україні організувала та започаткувала роботу Платформи Інновацій.

Сьогодні компанія “Агросем” відходить від традиційних підходів реалізації ресурсів і техніки для сільського господарства. Об’єднуючи навколо себе світових лідерів у сфері селекції і насінництва, хімічної промисловості і аграрного машинобудування, команда фахівців пропонує ефективні технологічні, технічні та фінансові рішення ведення бізнесу. Це визначає сучасну стратегію «Агросему» – «Ми змінюємось разом зі світом!».

Під таким гаслом відбувся Національний День Поля у с. Дзвиняч, що на Тернопільщині. Цьогоріч захід пройшов у форматі роботи «Платформи інновацій», яка буде діяти на постійній основі. На аграрному святі було представлено новий брендинг національного дилера. Це не лише зміна корпоративних кольорів, а й більш професійне та широке вирішення питань з обслуговування аграрного сектору.

На цьому наголосив директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик: «Для нас такі зміни є дуже важливими і вони полягають не лише у нових корпоративних кольорах. Ми вийшли на новий рівень якості: від складу портфелю до сервісів. Все це відбулося завдяки наполегливій праці, знанням і співпраці з партнерами – світовими лідерами на ринку насіння, добрив, засобів захисту і техніки. Ми стали дійсно національним дилером, оскільки маємо представництва у Львові, Тернополі, Хмельницькому, Києві, Одесі, а відтепер і в Дніпрі. Як офіційний представник техніки John Deere розширюємо мережу сервісних центрів: Луцьк, Львів, будуємо новий центр у Хмельницькому. З осені почнемо співпрацю ще з одним партнером – Väderstad».

ОБГОВОРЕННЯ ІННОВАЦІЙ

На початку Дня поля відбувся Міжнародний круглий стіл аграріїв та партнерів «Агросему», на якому були озвучені найбільш глобальні аспекти розвитку технологій, техніки та економічних передумов сільськогосподарської галузі України і світу.

З привітальними словами від місцевих органів влади виступили голова Заліщицької райдержадміністрації Борис Шипітка та в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів. Поважні гості відзначили важливість проведення таких заходів для аграріїв краю, оскільки високі результати (Тернопільська область за підсумками збору ранніх зернових культур досягла у рейтингу регіонів високого третього місця за урожайністю) неможливі були без ефективної співпраці усіх сфер АПК: від постачання до переробки. І тут варто відзначити професійний підхід команди компанії «Агросем» у вирішенні питань з функціонування усього виробничого ланцюга вирощування сільськогосподарських культур.

Учасниками круглого столу були представники міжнародних компаній-партнерів “Агросему”: директор по Східній Європі компанії «Yara» Олав Гюнтер-Борстель, генеральний директор «John Deere» в Україні Пітер Заксе, керівник відділу розвитку та маркетингу кукурудзи в Європі компанії «Dow Seeds» Аттіла Шокол, генеральний директор компанії «Väderstad» в Україні Віталій Філатов, генеральний директор компанії «KWS Україна» Олександр Федоров та регіональний директор по Східній Європі компанії «Saaten Union» Олена Халілова, які розповіли про стратегію розвитку та інноваційні продукти для українського аграрія.

ДЕМОНСТРАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ

Надалі гості Національного Дня Поля відвідали демонстраційний полігон на полях ПП «НАП «Ель Гаучо» площею 30 га, де мали нагоду ознайомитися із сучасними досягненнями в селекції сільськогосподарських культур (зокрема, сої, кукурудзи та соняшнику) та технології їх вирощування, а також у дії побачити технічні інноваційні розробки, покликані поліпшити якість використання добрив тощо. Свої новинки презентували наступні компанії: KWS, Dow Seeds, Maisadour, Saaten Union, Limagrain, Strube, Yara, Grupa Azoty, BASF, Stoller, John Deere, Vaderstad, Manitou, Lindsay.

Директор ПП «НАП «Ель Гаучо» Сергій Нашкольний, запрошуючи гостей, відзначив, що захід проводиться вшосте і за всю історію кардинально змінив формат. Він розширився в масштабах та перетворився у стаціонарну платформу інновацій для сільського господарства.

«Така форма співпраці з компанією «Агросем», яка за ці роки значно виросла, є надзвичайно корисною для місцевих аграріїв, оскільки дає можливість в існуючих природно-кліматичних умовах наяву побачити та порівняти результати із застосування різних технологій вирощування, схем живлення і захисту, урожайність кількох десятків сортів та гібридів сільськогосподарських культур. Тут також відбувається демонстрація роботи сільськогосподарської техніки провідних виробників світу, новинок модельних рядів світових брендів. Де ще можна таке реалізувати? Лише на подібних платформах». – доповнив Сергій Нашкольний.

Крім цього, гості мали можливість ознайомитися із новинками сільськогосподарської техніки John Deere, Väderstad та Manitou. Зокрема, на полігоні відвідувачам було продемонстровано можливості дистанційного управління трактором з ґрунтообробним агрегатом за допомогою сучасного програмного забезпечення John Deere FarmSight. Застосування цього інноваційного рішення дозволить аграріям не лише оптимізувати операційні витрати щодо роботи машин, контролювати їх продуктивність, а й запровадити систему точного землеробства на практиці.

В рамках заходу відбулася ще одна унікальна подія. Компанія John Deere вперше в Україні презентувала нову модель комбайнів S серії – JD S770, офіційний показ якої відбудеться лише восени на всесвітній виставці сільськогосподарської техніки у Ганновері.

“Завдяки інноваційним рішенням, що пропонують нам компанії-партнери, українські аграрії мають можливість більш ефективно працювати, – зазначив директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик. – Так, лише John Deere вкладає більше 1 млрд доларів у дослідження і розробки. Результатом цього є виробництво техніки з більш точними та економічними параметрами роботи на полі, надійними характеристиками експлуатації окремих агрегатів, автоматизованими процедурами попереднього визначення поломок чи критичного зношення деталей”.

Такий підхід компанія «Агросем» впроваджує і в своїй діяльності: збільшує кількість менеджерів; вкладає у їх професійне зростання і навчання; розширює напрями сервісного обслуговування. Це, в свою чергу, більш якісно формує співпрацю команди національного дилера з аграрними формуваннями, які розповіли про свої враження від події та поділилися досвідом співпраці із компанією.

Директор ТзОВ «Козацька долина» Віталій Загородний (Хмельницька обл.): «Перебуваючи на цьому Дні поля, я надзвичайно вражений демонстраційними посівами сільськогосподарських культур і презентацією техніки. Показані тут інноваційні рішення ще раз підтверджують високий рівень роботи «Агросем», з яким наше підприємство співпрацює понад 5 років. Я щиро вдячний за професіоналізм менеджерів компанії, розуміння потреб аграрія і бажання досягти більш високих результатів на землі. На сьогодні вони постачають нам насіння більшості культур, мінеральні добрива. Нещодавно ми придбали також трактори John Deere 8-ї серії. У планах – купівля комбайнів S-серії».

Директор ПАП «Дзвін» Василь Градовий (Тернопільська обл.): «Масштабам і якості проведення сьогоднішнього заходу позаздрять навіть у США, де виробляється техніка John Deere. Це є однією із рис компанії «Агросем», яка вміє дорожити своїми клієнтами. Серед них є і ми, тому що їхній портфель продуктів – це без сумніву найкращі рішення в обробітку землі та вирощуванні культур. Задовольняє нас і цінова політика дилера, яка відповідає якості ресурсів та надійності техніки. Сподіваюсь, що майбутня співпраця із компанією «Агросем» буде продовжуватися ще довгі роки».

Андрій Сава