Послуги збирання врожаю

346

ТОВ «Пан комбайн» забезпечує сільськогосподарські підприємства якісними послугами своєчасного збору врожаю з мінімальними втратами та за доступною ціною. Наші працівники та парк різноманітної техніки – це гарантія доброго врожаю! Ефективну роботу забезпечують гарні спеціалісти та техніка, що справно працює, і яку ми підтримуємо в робочому режимі протягом сезону. Ми гарантуємо своєчасну подачу техніки на контракт і виконання всіх обговорених умов. Збирання врожаю проводимо на території Центральної, Західної та Південної України.

НАША ТЕХНІКА

  • Комбайн «Палессе GS12» КЗС-1218 ефективно працює в широкому діапазоні врожайності зернових культур. Пропускна здатність хлібної маси не менше 12 кг/с.
  • Зернова жниварка ЖЗС-7-1 призначена для збирання сої, зернових, колосових, зернобобових та круп’яних культур і дозволяє забезпечити мінімальні втрати зерна при збиранні сої. Наявність гнучкого ріжучого апарату, що копіює рельєф поля, забезпечує висоту зрізу в межах 30-50 мм по всій ширині захоплення.
  • Кукурудзяна жниварка OROS 8+HSA призначена для збирання кукурудзи з мінімальними втратами та високоякісним подрібненням стебла. Число збираних рядків – 8. Ширина міжряддя 70 см. Втрати зерна при збиранні – 0,3-1%. Ступінь подрібнювання із застосуванням HSA 95% – менше 7 см.
  • Пристосування для збирання соняшнику ПС-7А-03 – це комплект вузлів і деталей, необхідних для переобладнання зернових жаток комбайнів для збирання соняшнику.

Також пропонуємо для Вас:

  • Трали марок «MAN» та «RENAULT» корисною довжиною 13,2 і шириною 3,6 м.
  • Маніпулятори марки «MAN» вантажопідйомність крана до 3 т, авто до 8 т, довжиною кузова 7,4 м.

На кожному автомобілі компанії встановлена система контролю GPS, завдяки цьому завжди є можливість дізнатись точне місцезнаходження Вашого вантажу в будь-який момент.

                          Ми працюємо, створюючи атмосферу довіри та ефективної співпраці, наші дії зрозумілі нашим клієнтам і партнерам.

ТОВ «Пан Комбайн»,

Олександр Мацьков, тел.: 067-312-83-58
сайт: pan.biz.ua

 e-mail: [email protected]