Salford презентував новий причіпний підкормлювач Valmar 9620

291

Компанія Salford представила потужний причіпний підкормлювач з пневматичною штангою бренду Valmar 9620, який придбала у 2015 році.

Модель 9620 поєднує у собі дві лінійки продукції — пневматичні штанги Valmar та розкидачі BBI MagnaSpread. Завдяки цьому новинка має надійну і точну систему дозування, технологію видуву повітря, потужну гідравлічну систему та високу ємність. Про це повідомляє traktorist.ua.

«Пневматична штанга Valmar заслужила гарну репутацію за точність в роботі, надійність та технологічність. Доповнивши існуючу технологію технологією точного внесення добрив, ми створили продукт, який дозволяє виробникам побачити, що їхні інвестиції повертаються» – зауважив менеджер по роботі з клієнтами Valmar Джейсон Янсен.

Новинка має ряд характеристик, які забезпечують точність внесення добрив, зокрема: бункер ємністю 18,6 м3, який дозволяє здійснювати внесення на 44,5 га/год з меншою кількістю зупинок для дозаправки; штанга шириною 21 м, дозволяє обробляти більшу площу за менший проміжок часу; сумісність з терміналом Isobus, дозволяє використовувати карти та систему контролю правої/лівої секції для отримання максимального урожаю при мінімальних витратах; невеликий бункер з додатковою системою дозування для роботи з двокомпонентними сумішами; гідравлічні складні штанги, на яких можна вручну регулювати висоту; потужні здвоєні мости.

Базова модель включає в себе елементи управління Isobus для правої/лівої секцій, але не має дисплея. Вона також має систему зважування Digi-Star, сумісну з дисплеями Isobus.

www.traktorist.ua