Cпільне свято хліборобів та “Волинської фондової компанії”

333

Повсюдно в Україні підходить до завершення збір врожаю. На сьогодні уже обмолочені площі під ранніми зерновими культурами, розпочато збір технічних культур. Результатом важкої, але почесної праці аграріїв є отримання найціннішого скарбу – хліба із борошна нового врожаю. Тож заслужено за давніми українськими традиціями хлібороби святкують обжинки, які вважаються символом святості, радості, багатства, щастя й здоров’я.

Чи не найголовніше свято у селян провели цього року і на Волині, де жителів Луцька, гостей Лесиного краю, хлібороби регіону зустрічали пишним короваєм, великим снопом з червоною калиною і чорнобривцями. Обжинки пройшли 8 вересня на території парку відпочинку. На свято зібралися представники сільськогосподарської галузі усіх районів, народні мистецькі колективи та умільці, виробники аграрної продукції, органічних продуктів харчування та сільськогосподарської техніки.

На гостей чекали: презентації аграрного потенціалу краю та кращих господарів, виставка короваїв урожаю 2017 року, розважальна програма, виступи артистів, національні ігри, змагання, лотереї, майстер-класи народних промислів, частування.

Подібне свято в краї відбувається вперше, але організатори запевнили, що «Обжинки» стануть традиційними та проходитимуть кожного року, адже, безперечно, Волинській області є чим пишатися.

«ВФК» – надійний партнер

Технічним спонсором свята обжинок стала «Волинська фондова компанія», яку за правом можна назвати надійним партнером українських хліборобів. Адже формування врожаю, досягнення високих результатів на землі не було б можливим без належного технічного забезпечення і сервісного обслуговування.

Підтвердженням цього є багатолітня клопітка праця професійної команди «ВФК» у формуванні для аграрних підприємств потужної мережі постачання, гарантійного та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки кращих світових брендів.

Кожен бажаючий мав можливість ознайомитися, дізнатися про особливості використання та випробувати особисто кілька одиниць техніки, дистриб’ютором яких є компанія «ВФК».

Зокрема на святі «Обжинки» були продемонстровані трактори MF 7722, Fendt 936 Vario, оборотний напівнавісний плуг Kuhn Multi-Leader та оборотний навісний плуг Unia IBIS.

Функціональність і потужність лідера

Лідером демонстрації потужності без сумніву був 360-сильний трактор Fendt 936 Vario, що є символом новаторства та інноваційності, у застосуванні новітніх технологій.

Загалом у компанії «ВФК» відзначили, що німецька техніка Fendt є універсальною у використанні для будь-якого господарства та усіх потреб. Особливістю цих тракторів є те, що всі складові агрегати та комплектуючі виготовляються на заводі у Німеччині. Це стало передумовою їх надійності, продуктивності та економічності як на полі, так і при транспортуванні.

Вітчизняним аграріям «Волинська фондова компанія» рекомендує звернути увагу на декілька переваг трактора Fendt 936 Vario, завдяки яким варто стати володарем цієї потужної машини. В першу чергу, це незалежна передня активна підвіска. Це дозволяє трактору під час руху повторювати рельєф, копіювати нерівності поверхні та мінімізувати буксування передніх коліс. За рахунок цього збільшується силова тяга машини та її продуктивність. Крім цього, підвіска на даній машині є унікальною та не потребує обслуговування, оскільки не має жодної точки змазки.

Ще однією важливою опцією трактора, яка входить в стандартну комплектацію “ВФК” є передня активна навіска. Це відкриває можливість кріпити будь-які фронтальні агрегати, фрезу, косарку, бункер, снігові відвали або інші агрегати, що підвищує універсальність Fendt 936 Vario. Він оснащується також фронтальним привантаженням у 1,3, 1,8 або 2,5 т. У комплексі це збільшує загальне тяглове зусилля машини.

Передня активна навіска може бути і двосторонньої дії, що є дуже ефективною опцією при необхідності заміни колеса у польових умовах. Як правило, це надзвичайно трудомістка процедура, але за допомогою цієї розробки це стає робити набагато легше. Механізм дії полягає у наступному: підставляючи опору під трактор та приводячи в дію підвіску, трактор самостійно підіймається і механік може замінити пошкоджене колесо.

Представлена модель трактора Fendt на святі обжинок у Луцьку оснащується одним із найменшим за об’ємом дизельним двигуном Deutz на 7,8 літрів та паливною системою Common Rail. Потужність у 360 к.с. і енергонасиченість забезпечується подвійним турбонадувом, турбіною низького і високого тиску. Двигун формує високий крутний момент навіть при мінімальних обертах (при швидкості 60 км/год частота обертів складає 1750 на хвилину), і витрата пального при цьому є значно нижчою ніж в аналогів.

Слід також звернути увагу на систему охолодження у тракторі. Так, якщо підняти кришку капоту, то можна простежити за рівномірним і послідовним розміщенням радіаторів попереднього охолодження, трансмісії та двигуна. Між ними є технологічні проміжки, що дозволяють безперешкодно їх очищувати та оглядати. Все це характеризує машину як легку в експлуатації та обслуговуванні.

На трактор Fendt 936 Vario встановлюються колеса марки Mitas різного розміру на передню та задню осі. Вона за параметрами є доволі широка, що сприяє кращому проходженню по поверхні, меншому ущільненню ґрунту, створює тягу і площину контакту вищу ніж в інших виробників. За структурою шини є м’якими і стійкішими до зносу при експлуатації.

На ринок України трактор постачається із баком для палива об’ємом у 660 л без системи рециркуляції вихлопних газів з двома секціями у 600 та 60 л. Конструкційно бак повторює ергономіку кузова машини, що покращує оглядовість.

Порівняно із конкурентами Fendt 936 Vario має найбільшу кількість точок підключення (більше 22 спереду і позаду): чотири електрогідравлічних розподільників подвійної дії, встановлених ззаду, додатковий контур гідросистеми, роз’єм для підключення до шини ISOBUS і багато інших. Це забезпечує неперевершену універсальність застосування трактора і не створює труднощів при приєднанні робочого обладнання. Необхідно зазначити, що олива з коробки передач та олива з гідравлічної системи не перемішуються, що значно подовжує термін їх експлуатації завдяки роздільній гідравлічній ванні та КП. На тракторі встановлено гідравлічний насос потужністю 205 л/хв., що дозволяє йому ефективно працювати з будь-якими навісними агрегатами.

Загалом оцінюючи трактор Fendt 936 Vario, можна із впевненістю стверджувати – машини даного бренду є надійними помічниками аграріїв у вирощенні хліба, що підтверджується роками надійної експлуатації, професійного обслуговування та сервісу від «Волинської фондової компанії».

Андрій Сава