Цьогорічний урожай горіхів буде вдвічі більшим

272

В Україні очікується в цьому році непоганий врожай волоських горіхів, незважаючи на заморозки в центральних областях. Експерти вважають, що в 2017 році він досягне до 110 тис. тонн проти 65 тис. тонн в 2016 р і 120 тис. тонн – в 2015 році. Про це заявив генеральний директор компанії «Хорус Груп» Сергій Гвоздик: «Дефіциту волоського горіха в шкаралупі і з ядром на внутрішньому ринку такого, як в минулому році, не буде»..

За повідомленням УкрАгроКонсалт, в 2017 році ніхто не очікує перепадів в ціні на горіх протягом сезону. «Всі чекають завищену ціну на початку сезону і поступову її стабілізації до кінця календарного року. А, можливо, навіть невелике падіння до кінця року», – зазначив він.

Світовий обсяг волоського горіха в сезоні 2017/18 експерти порівнюють з обсягом попереднього сезону. Для вітчизняних виробників це означає, що ціна реалізації ядра горіха в Європі (основний ринок збуту ядра українського горіха) істотно не зміниться. Отже, закупівельну ціну від заготівельників буде неможливо завищувати.

www.ukragroconsult.com