VÄDERSTAD на «Битві Агротитанів 2017»

292

Ігор Лобатенко, представник ТОВ “Ведерстад” у Центральній Україні:

На «Битві Агротитанів 2017» представляємо диско-лаповий культиватор TopDown. Ми показували його в роботі по стерні озимої пшениці, по пожнивних рештках. Максимальна робоча глибина культиватора до 27 см, він здатний виконати практично ту саму роботу, що і плуг, але зі суттєвим зменшенням розходу палива, плюс після проходу він прикочує оброблюваний шар ґрунту, що запобіає випаровуванню вологи.

Також виставляємо дисковий культиватор Carrier 6,5 метрів. Його перевага – це можливість проводити обробіток на глибину від 3 см. У багатьох виробників борона не здатна зробити мілкіше, ніж 5 см, а Carrier – можна використовувати навіть для передпосівного обробітку і дискування ґрунту. Цей дисковий культиватор досить якісно готує ґрунт перед посівом.

 Наша королева – сівалка точного висіву Tempo. Це наша топова позиція  продажу на ринку, дуже багато продали саме 8-рядкових моделей Tempo F 8 з  одночасним внесенням добрив. А цього року до продажу з`явилася ще й 16-рядкова модель сівалки Тempo L, продаж яких жваво стартував в Україні.  У червні на виставці Агро-2017 сівалка одразу ж була продана у СК “Агробізнес” у Кагарлицький район Київської області.

Сівалки Тempo мають свої досягнення зі встановлення світових рекордів з точного висіву. Восьмирядкова Tempo F 8, наприклад, 2013 року засіяла 212 гектарів кукурудзи за добу у Білоцерківському районі Київської області. А цього року 16-рядкова Тempo L встановила рекорд з висіву на двох культурах: в Україні 479 гектарів соняшнику за 24 години  – у м. Броди Львівської області, а в Угорщині  –  502 гектари кукурудзи за добу.

Також на «Битві Агротитанів 2017» представлена наша зернова сівалка Rapid – 6-метрова, пневматична, під трактори, потужністю від 320 кінських сил. Вона користується попитом у господарствах, що мають від 1500 га і більше, для сівби різних культур, починаючи від ріпаку до гороху, сої. Наприклад, зелений горошок ТМ “Верес”, що ми купуємо, сіють сівалкою Rapid. Солодку кукурудзу у “Золотоношаагропостач” – сівалкою Tempo. Гірчицю – сівалкою Rapid. Взагалі у світі продано більше 24 тисяч сівалок Rapid. Їх виробляють з 1991 року. Щороку техніку виробник модернізує, шведи проводять випробування, наукові дослідження, за результатами яких випускають покращені агрегати.