VELES AGRO на “Битві Агротитанів 2017»

242

 Антон Шевченко, представник компанії VELES AGRO:

У «Битві Агротитанів» приймаємо участь вже другий рік. Минулого року показували дискову борну ZEUS, яка й була одразу ж продана з тієї виставки. Відповідно цього року, ми збільшили кількість одиниць техніки та привезли 5 агрегатів. Демонструємо в роботі оборотний плуг PON 5+1, глибокорозпушувач GRS 4 з внесення добрив і дискову борону KRONOS 6. Також на нашому виставковому майданчику можна побачити сівалку зернову механічну SZM Nika 4 і плуг 3-корпусний.

Багато відвідувачів виставки біля дискової борони, біля плуга та  глибокорозпушувача, тому, що це саме сезонна техніка. Глибокорозпушувач і плуг – це те, що потрібно на осінь, а дискова борона зроблена так, що може готувати передпосівне ложе. Це теж важливо зараз під озимину. Відповідно попит і цікавість є біля кожної одиниці техніки.

Окремо хочу зупинитись на дисковій бороні KRONOS. Вона була розроблена 2016 року. Ми зробили лише 6-метрову борону, яка пройшла випробування у ряді господарств, показала себе добре. І цього року ми представили вже 4-, 8- і 11-метрову борону. Всі агрегати працюють у господарствах, показують себе чудово.

Аграрії задоволені, є замовлення на нові машини. Метал, який ми використовуємо, – весь імпортний. Український метал не використовуємо, через те наша техніка серед вітчизняних виробників є недешевою, але вона дійсно якісна.

На ринку України ми працюємо давно, з 1996 року, аграрії нас знають, довіряють. Спочатку працювали з нашими запасними частинами, потім почали брати техніку. В нас є такі клієнти, які починали з одної одиниці, а зараз у кожного по 5-6 одиниць нашої техніки. Всі працюють, всі задоволені. Багато є таких партнерів і це дуже приємно.