З вихлопів виробляють добрива

285

Нова технологія – процес охолодження вихлопу сільськогосподарської техніки або дизельної іригаційної системи і використовує містяться в них хімікати як стимулятора для біології ґрунту і альтернативи засобам обробки насіння.

Винахідник продукту, представник міжнародної компанії зі створення біотехнологій Bio-Agtive Гері Льюїс розробив оновлену тракторну систему, яка також перетворює вихлоп в розчин нітратних добрив. Нова технологія насичує ґрунт елементами, що захищають рослини від патогенів – формальдегід, мурашина кислота, синильна кислота і двоокис сірки.

Крім цього, система також перетворює вуглекислий газ в розчинну «нано-вуглецеву» форму, яка, за твердженням компанії, стимулює фотосинтез і живить ґрунтові організми. Багато фермерів, випробували в справі нову технологію, підтверджують позитивний ефект на рослинах і якості ґрунту. Крім того, знижується залежність сільськогосподарських культур від пестицидів.

На поточний момент винахідник працює з більш ніж 150 фермерами з Канади, США, Австралії і Африки, які вже змогли заощадити на добривах і при цьому підвищити врожайність.

www.agriculture.by