Жито в раціоні свиней. Варто чи ні? Дізнайтеся на Міжнародному дні свиноферми

218

Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» й агроконсалтингова компанія Dykun 4 жовтня 2017 року проводять Міжнародний День свиноферми. Захід відбудеться в смт. Глеваха Київської області.

Планується, що більше 500 свинарів, експертів ринку, представників держави та міжнародних організацій будуть обговорювати ключові питання галузі з пошуку нових технологічних рішень та обміну досвідом.

Одним із питань, що буде порушуватися це чи варто використовувати жито в раціоні свиней; які його переваги, порівняно з іншими зерновими; який економічний ефект?

Про переваги жита, як сучасної альтернативи у раціонах свиней розповідатиме Ілля Висоцький, менеджер-консультант з раціонів із житом у Східній Європі, ТОВ «КВС-РУС» під час своєї презентації «Жито краще, ніж ви думаєте. Сучасні альтернативи у зерновій групі раціонів свиней».

Основні аспекти, на яких зупиниться спікер: основні відмінності гібридного жита від сортового; нові тенденції у виборі інгредієнтів зернової групи; економічна ефективність використання гібридного жита в раціонах свиней.

Третій рік поспіль учасники події зможуть побачити свиногосподарства-доповідачі у «всій красі» під час віртуальних екскурсій. Такий формат заходу зумовлений міркуваннями біобезпеки, з огляду на поширення АЧС.

Не залишаться гості Міжнародного Дня свиноферми і без традиційної аналітики галузі, ситуації на ринку живця, прогнозів на майбутнє тощо.

Міжнародний День свиноферми — максимум практичної інформації в колі однодумців! Долучайтеся!

www.pigday.com.ua