BASF розробляє програму прогнозування захворювань за фотографіями

181

BASF, німецький хімічний конгломерат, працює над автоматизованим розпізнаванням зображень, аналогічним використовуваному Facebook і Apple’s Photos.

Алгоритм повинен проаналізувати фотографії сільськогосподарських культур з підозрілими плямами на листках і виявити ранні ознаки захворювань, таких як парша або борошниста роса. Про це повідомив глава департаменту біонауки BASF Річард Третуей.

Про це повідомила infoindustria.com.ua, посилаючись на propozitsiya.com.

Нову комп’ютерну програму для прогнозування хворіб рослин і появи шкідників вже відчувають фермери і діляться своїми враженнями. Так, фермер Гюнтер Йочум, який вирощує ріпак, соєві боби і пшеницю в Манітобі, з самого початку спостерігав за процесом навчання комп’ютерної програми BASF, відомої як Maglis. За його словами, програма «досить точно» здогадалася, коли з’являться перші саджанці і коли урожай буде готовий до збору.

«Спочатку я не довіряв програмі. Але протягом сезону я не раз був здивований, наскільки точно вона зуміла все передбачити », – ділиться враженням Г. Йочум.

Нагадаємо, що компанії аграрного сектора інвестують в штучний інтелект і сподіваються, що дослідження і прийняття рішень можуть бути автоматизовані за допомогою технологій машинного навчання. В цьому році в США вже росте кукурудза, насіння якої були обрані за допомогою комп’ютера. А спеціальний алгоритм відстежує дані про погоду в Північній Америці і прогнозує загрози для сільськогосподарських культур у вигляді шкідників і хворіб.

www.infoindustria.com.ua