Суд вирішив, що лише компанія John Deere має право на використання такої комбінації кольорів

219

Американська компанія John Deere виграла судову справу з використання зелено-жовтого кольору на сільськогосподарській техніці. Позивався відомий виробник с/г техніки проти компанії FIMCO, Inc., що належить компанії South Dakota, яка виробляє та продає обприскувачі під брендом Ag Spray Equipment. Про це пише traktorist.ua.

Приводом до позову стало використання Fimco жовтого та зеленого кольорів на своїй техніці. Deere стверджував, що використання цієї комбінації іншим виробником змушує громадськість думати про виробника товару, що зменшує вартість бренда John Deere.

Районний суд США в Падуці, штат Кентуккі, постановив, що жовта та зелена кольорова комбінація John Deere відома як торгова марка ще з кінця 1960-х років, і що використання цих кольорів Fimco може спричинити плутанину серед покупців щодо того, чи його сільськогосподарська техніка була виготовлена або схвалена компанією John Deere. Своїм рішенням суд заборонив Fimco, Inc. та всім особам, які пов’язані з компанією, використовувати жовто-зелену комбінацію у своїй продукції чи рекламі.