Відходи від виробництва етанолу можуть використовуватися як кормова добавка для ВРХ

246

До такого висновку прийшли вчені Техаського механіко-сільськогосподарського університету (Texas A&M). Зернові, які використовуються при виробництві спирту, багаті білками і енергією, яких не вистачає в фуражному кормі.

В ході досліджень вчені з’ясували, що зерно кукурудзи, яке залишається після ферментації при виробництві етанолу, може бути ідеальною кормовою добавкою, яку можна додавати в раціон в середині і в кінці літа, пише agriculture.by з посиланням на Агроінвестор.

Через бурхливий розвиток етанолової промисловості в останні роки цих відходів з’явилося багато, проблем знайти таке зерно не буде. Як відзначають учені, добавка буде корисна тваринам, які вже набрали вагу, тоді як худим коровам для початкового набору ваги буде досить зеленого корму.

Зазвичай в якості кормових добавок для ВРХ використовують висушені зернові. Цією практиці вже багато років, і вона виправдана: добавки, отримані таким чином, часто є відходами виробництва, тому дешеві. Іноді ними навіть замінюють основні елементи живлення, такі як кукурудза і соя.

www.agriculture.by