Відкриття Львівського представництва та дилерського центру компанії «Агросем»

707

26 жовтня 2017 року у селі Кам’янопіль Пустомитівського району Львівської області компанія «Агросем» святково відкрила новий дилерський центр з продажу та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere. Ділимось з вами новими можливостями якісного сервісу та обслуговування, позитивними враженнями з нагоди відкриття.

Олексій Кулик, директор компанії «Агросем»:

«Рік тому ми підписали з компанією John Deere дилерську угоду на три нових регіони – Рівненську, Волинську та Львівську області, тож сьогодні пропонуємо техніку цього бренду у п’яти областях України (також у Тернопільській та Хмельницькій). Ми озвучили досить амбітний план – у кожному регіоні відкривати дилерський центр з продажу та сервісного обслуговування. Кілька місяців тому успішно відкрили центр у Луцьку, а сьогодні – відкриття у Львові.

Його особливість в тому, що тут не лише центр з обслуговування техніки John Deere і склад запчастин, тут також знаходиться Львівське представництво компанії «Агросем» з продажу насіння і добрив. Ми зробили компактний центр з офісним приміщенням, де наші менеджери працюють з клієнтами, тут же – склади добрив, насіння та запчастин, звідси йдуть відвантаження продукції. Такий сервісний центр дуже важливий для цього регіону, тому що до сьогодні на Львівщині не було представництва John Deere такого масштабу. Для клієнта це дуже важливий показник, адже без якісного сервісу, якісного обслуговування, без присутності у регіоні, напевне, не правильно представляти такі преміальні бренди, як John Deere, Väderstad, Yara, світові насіннєві компанії. Тому це знаковий початок більш якісної співпраці з нашими партнерами та клієнтами у регіоні. Вони зможуть просто заїхати на запашну львівську каву, поспілкуватися з нашими менеджерами у комфортній переговорній, подивитись на якість продукції, отримати зразки, оглянути техніку. Це ще один серйозний крок у розвитку компанії «Агросем», особливо у Західній Україні. Відкриваючи сервісний центр, ми показуємо, що прийшли в регіон надовго, працюємо на якість і розвиток».

Ксенія Снегерьова, керівник регіонального структурного підрозділу у м. Львів:

«У нас сьогодні надзвичайна подія, визначальна для компанії «Агросем», адже це не просто відкриття дилерського центру техніки John Deere, це повне оновлення Львівського представництва, яке включає також напрямок насіння та добрива. Цю подію ми очікували дійсно дуже давно. Компанія «Агросем» за останній рік дуже активно розвивається: ми набираємо обороти, отримали дилерство John Deere на території Західної України, покращуємо наш сервіс, збільшуємо клієнтську базу, розвиваємо нові регіони. І в цей момент найголовніше для нас – не кількість, а якість. Ми прагнемо не просто обслуговувати клієнтів, а робити це якісно. Тому сьогодні для наших клієнтів відкриваємо оновлене представництво, в якому можна як провести сервісне обслуговування техніки John Deere, так і отримати всю інформацію щодо насіння і добрив. Для того, щоб бути мобільними і швидко реагувати на запити наших клієнтів, навіть у пік сезону, ми відкриваємо наші склади, де продукція зберігатиметься у великій кількості. Ми вдячні нашим клієнтам, які сьогодні прибули на свято з нагоди відкриття, працюємо для них, намагаємось бути ближчими до кожного, розвиватись разом».

Директор ПАФ «Винниківська» (с. Чишки, Пустомитівський р-н, Львівська обл.) Петро Іванович Удуд:

«Враження від відкриття нового  дилерського центру позитивні, є бажання придбати й користуватися тією технікою, яку сьогодні представляє «Агросем», адже це хороша, потужна, добротна техніка. Плануємо придбати трактор і зернозбиральний комбайн, придивляємось. Загалом, наша агрофірма співпрацює з компанією «Агросем», купуємо мінеральні добрива Yara і насіння».

[nggallery id=151]