Yamaha почала випускати сільськогосподарські дрони

120

Японська компанія Yamaha представила сільськогосподарський дрон YMR-01, який можна використовувати для розпилення різних хімікатів над полями. Продажі нового безпілотника почнуться в 2018 році.

У сільськогосподарській галузі Yamaha відома як виробник дистанційно керованих вертольотів Rmax і Fazer. Це великі машини довжиною 3,7 і 2,6 метра відповідно. Вони призначені для обробки великих за площею полів. В даний час в сільському господарстві використовуються близько 2,5 тисяч таких машин, пише agriculture.by.

YMR-01 являє собою істотно більш дешеву альтернативу дистанційно керованим вертольотам. Один такий апарат зможе розпорошувати хімікати над полем площею до 10,1 тисячі квадратних метрів. Безпілотник отримав розпилюють системи компанії Yamabiko, яка і буде продавати YMR-01 через свою дилерську мережу.

У наприкінці 2015 року власний сільськогосподарський дрон представила китайська компанія DJI. Октокоптер Agras MG-1 призначений для обробки вирощуваних культур пестицидами. На плечах безпілотника змонтована система трубок і розбризкують форсунок, а під корпусом знаходиться ємність місткістю десять літрів. За годину MG-1 може обробити ділянку площею в три-чотири гектари.

Під час розпилювання дрон самостійно регулює кількість що викидаються пестицидів в залежності від швидкості пересування. Також при необхідності повернутися MG-1 запам’ятовує точку, на якій він зупинився, і продовжує роботу з неї.

www.agriculture.by