ЗАЗ збиратиме трактори нового корейського бренду

390

Зі слів голови правління ЗАТ «Запорізький автомобільний завод» (ЗАЗ) Миколи Євдокименка, на ЗАЗі в наступному році стартує збірка корейських тракторів бренду LS. Цей новий бренд відомого у Південній Кореї підрозділу LG Heavy.

«На початковому етапі планується великовузлове SKD-складання тракторів, потім у планах — наблизитися до промислового CKD-складання. Відзначимо, що «ЗАЗ» вже має багатий досвід по роботі з корейськими виробниками (згадаємо хоча б Lanos-и або «запорізькі» SsangYong, що збираються за тими ж технологіями), так що з переорієнтацією частини виробництва складнощів не очікується», – повідомляє agrocareer.com.

Реалізовуватися нові трактори будуть через розгалужену мережу «УкрАвто».

В Україні «УкрАвто» роблять ставку на дві моделі тракторів LS: V-серії потужністю 70–80 к.с. і H-серії потужністю 110–140 к.с. Крім того, навесні на український ринок вийде і міні-трактор з відкритою кабіною для фермерських господарств.

Цінова політика на трактори LS буде цілком адекватною: стартова ціна зібраного в Кореї трактора LS починається від $38 тис., а найпотужніші варіанти будуть запропоновані за $70 тис. При цьому, з урахуванням українського складання і можливої локалізації – очікується, що вартість тракторів стане ще більш привабливою.

Відзначимо, «ЗАЗ», маючи за плечима більш ніж 150-річну історію, свого часу якраз і починав своє виробництво з сільськогосподарської техніки. І, оскільки є потреба ринку, — підприємство цілком успішно може повернутися до витоків.