КваліфікаціяFarmSight 3.0 від JohnDeere вперше в Україні!

449

«Агросем» перша і єдина компанія-дилер, яка вже отримала рівень кваліфікації FarmSightLevel 3.0 від JohnDeere!

Компанія JohnDeere впродовж кількох років працює над впровадженням стратегії FarmSight серед українських фермерів. Враховуючи, що не кожен дилер може надавати комплексні рішення для клієнтів, JohnDeere проводить щорічну сертифікацію дилерів, визначаючи їхній рівень в реалізації стратегії FarmSight.

Отримання FarmSightLevel 3.0 підтверджує високу кваліфікацію працівників, якість надання комплексних послуг, надійність «Агросем» як партнера в точному землеробстві, а також показує, що компанія є одним із лідерів ринку точного землеробства в Україні.

З метою реалізації цієї стратегії та розвитку даного напрямку на аграрному ринку України компанія «Агросем» ще у 2015 році створила окремий відділ Інноваційних технологій.

JohnDeereFarmSight– комплексне рішення, яке включає в себе інтелектуальну техніку JohnDeere, інноваційні рішення з управління сільськогосподарським виробництвом (AMS) і додаткові сервісні послуги, пропоновані компанією «Агросем».

Реалізація стратегії FarmSight на базі господарств дозволяє за рахунок обладнання точного землеробства та комплексних сервісних послуг досягати підвищення продуктивності та ефективності техніки, знижувати витрати, автоматизувати процеси сільськогосподарського виробництва, оптимізувати роботу техніки, отримати повний контроль над технікою.