“Агросем” – офіційний дилер John Deere ще в трьох областях України

408

З листопада 2017 року «Агросем» – офіційний дилер John Deere ще в трьох областях України. Завітайте в «Агросем» за Вашим новим John Deere відтепер і в Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Офіційне підписання цієї дилерської угоди відбулося на виставці «Agritechnica» 2017. Тепер «Агросем» працює на всій території Західної України, додавши до свого покриття вище згадані області.

Партнерські відносини «Агросем» з John Deere розпочалися в серпні 2014 року. Саме тоді відбулося підписання перших домовленостей про спільну роботу.

За три роки компанія вже досягла високих результатів. Відкрито три Дилерських центри з продажу та сервісного обслуговування. Це надсучасні потужності, де аграрії можуть ознайомитися з новинками техніки, отримати висококваліфіковану консультацію, а також сервісну підтримку.

«Агросем» забезпечує оперативний ремонт техніки. Асортимент запасних частин на величезних складах підібраний так, що в наявності завжди є необхідні деталі. Адже кожний фермер хоче, щоб його техніка працювала продуктивно та ефективно.

Територіальне розташування сервісних бригад дає змогу доїхати до господарства не більше, ніж за дві години від моменту виклику.

Кожний із автомобілів сервісного інженера оснащений усім необхідним діагностичним обладнанням та має відповідний набір інструменту для ремонту. А інженери компанії постійно проходять навчання та підвищують свій кваліфікаційний рівень.

«Агросем» пропонує ведення бізнесу за сучасними принципами з використанням інноваційних технологій. Нещодавно компанія отримала рівень кваліфікації FarmSight Level 3.0 від John Deere. Та є першим і єдиним дилером, в Україні, який досягнув такого рівня кваліфікації.

Не зупиняючись на досягнутому, компанія розширює свої горизонти. Мета «Агросем» – бути максимально близькими до аграріїв. Компанія прагне, щоб техніка у господарствах працювала ефективно, а фермери завжди вчасно отримували сервісну підтримку та консультації. Тому слідкуйте за подальшим розвитком подій. Адже це лише початок великої справи.

Прес-служба компанії «Агросем»