Баланси попиту та пропозиції цукру

225

Ураховуючи запаси цукру на початок маркетингового року, внутрішнє споживання та експорт, розрахункові залишки цукру на 01.11.2017 оцінено у 987 тис. т. Про це повідомляє Асоціація «Укрцукор», посилаючись на прес-службe Економічного дискусійного клубу.

В Україні триває сезон збирання та переробки цукрових буряків. Станом на 1 листопада 2017 року цукровими заводами вироблено 1035 тис. т цукру з буряків нового врожаю.

З урахуванням перехідних залишків загальна пропозиція українського цукру на початок листопада оцінюється у 1277 тис. т. На внутрішнє споживання у вересні-жовтні ц.р. спрямовано 231 тис. т.

За 2 місяці поточного маркетингового періоду експортовано 59 тис. т цукру (у 1,7 разів менше, ніж у вересні-жовтні 2016 року). Найбільші обсяги вітчизняного цукру імпортували Шрі-Ланка, Лівія, Туреччина. Імпорт цукру до України був відсутнім.

Поточна оцінка загального виробництва цукру у сезоні 2017/18 МР залишається на рівні попереднього місяця і становить 2 млн т. Станом на початок листопада не змінилися й оцінки інших балансових позицій.

Баланс цукру - джерело ukrsugar.com

www.ukrsugar.com