Глобальна агрокультурна платформа Climate Corporation стала доступна в Європі

204

Потужні випробування відбувалися на фермах в Україні, Німеччині та Франції. Інноваційні технології платформи Climate FieldView™ дозволять європейським фермерам суттєво підвищити врожайність зернових культур.

САН-ФРАНЦИСКО та ГАННОВЕР, Німеччина (13 листопада 2017 року). The Climate Corporation, дочірнє підприємство компанії Monsanto, на провідному світовому ярмарку сільськогосподарської техніки Agritechnica оголосила про початок продажу діджитал сільськогосподарської платформи Climate FieldView™ в Європі під час посівної 2018 року. Завдяки інноваційним цифровим аналітичним інструментам фермери в цих регіонах Європи зможуть зібрати раніше розрізнені всі необхідні дані на одній платформі, а також отримуватимуть цінні знання та навички, що допоможуть використовувати кожен гектар землі максимально ефективно.

«Революційні цифрові технології допомагають більшості фермерів у світі краще розуміти власні ресурси. Прості у використанні інструменти підвищують ефективність діяльності за рахунок отриманих даних, — сказав Майк Стерн, виконавчий директор The Climate Corporation. – Фермери з усього світу вбачають неабияку цінність платформи Climate FieldView. А найближчим часом фермери з Європи також зможуть ділитись власними даними: безперешкодно збирати інформацію, швидко її візуалізувати й отримувати індивідуальні аналітичні звіти. Це допоможе оптимізувати агрономічні методи та ухвалювати важливі управлінські рішення, які впливають на стабільність сільськогосподарського виробництва».

Протягом минулого року платформа Climate FieldView пройшла потужні випробування на фермах в Україні, Німеччині та Франції. У наступному сезоні ще більша кількість фермерів з цих країн зможе збирати дані та отримувати зображення безпосередньо в кабіні свого трактора, а також використовувати додаткові інструменти для аналізу й оцінки врожаю та контролю змін завдяки індивідуальним рекомендаціям щодо посіву та родючості.

«Climate FieldView — це надзвичайно зручний, інтуїтивно зрозумілий інструмент, — говорить Андреас Роерл, фермер із Баварії, який брав участь у бета-тестуванні платформи Climate FieldView цього сезону. – З моєї точки зору, це перший інструмент, який нарешті може допомогти мені збирати всі дані в одному місці та легко аналізувати всю наявну інформацію, щоб заздалегідь розпочинати планування і ухвалювати найкращі рішення для успіху моєї компанії. Я радий, що буду використовувати Climate FieldView протягом посівної та збору врожаю цього сезону. Сподіваюсь, що позитивні прогнози щодо мого бізнесу будуть реалізовані на практиці та принесуть бажані результати».

Платформа Climate FieldView в Європі

Доступ до даних. Фермери можуть збирати, зберігати та візуалізувати дані з полів на одній простій цифровій платформі за допомогою пристрою Climate FieldView™ Drive, який легко переносить отримані дані безпосередньо до облікового запису Climate FieldView користувача. Пристрій FieldView Drive сумісний з багатьма типами обладнання в Європі, зокрема з сівалками, обприскувачами та комбайнами. Це допомагає фермерам легко збирати дані з поля для агрономічних цілей, які вони використовують протягом усього сезону. Нещодавно компанія The Climate Corporation уклала глобальну угоду про підключення до даних із компанією AGCO, яка надасть фермерам ще більше можливостей для інтеграції обладнання до платформи Climate FieldView. Окрім пристрою FieldView Drive та техніки AGCO, фермери зможуть пересилати дані з поля до облікового запису Climate FieldView за допомогою моніторів компанії Precision Planting LLC, міжхмарного підключення до інших систем сільськогосподарського програмного забезпечення, таких як Центр управління John Deere (John Deere Operations Center), а також за допомогою ручного завантаження файлів. Початок продажів — весна 2018 року.

Інструменти аналізу врожаю. Завдяки інструментам аналізу ефективності фермери можуть бачити, що спрацювало, а що ні на рівні поля або місцевості, і застосувати ці аналітичні дані, щоб краще зрозуміти змінність польових умов, швидко і легко порівнюючи цифрові мапи полів. Початок продажів — весна 2018 року.

Написання сценаріїв сівби та родючості. Фермери мають змогу управляти своїми даними для оптимізації врожайності у кожній частині поля за допомогою ручних інструментів написання сценаріїв сівби та родючості. Ці інструменти дозволяють фермерам легко створювати детальні плани сівби для своїх полів, щоб розробляти спеціальні рекомендації, які відповідають їхнім унікальним цілям, й одночасно заощаджувати час та підвищувати врожайність. До того ж, компанія Climate пропонує ручний інструмент написання сценарію родючості, що дає фермерам змогу оптимізувати дані за допомогою індивідуального плану застосування азоту, фосфору, калію та вапна, які відповідають їхнім унікальним цілям. Початок продажів — весна 2018 року.

Покращені зображення стану поля. Завдяки частим високоякісним супутниковим знімкам фермери можуть миттєво візуалізувати та аналізувати врожайність, завчасно визначати проблеми, а також вживати заходи для захисту врожаю. Запатентована компанією Climate технологія зйомки системно пересилає якісне зображення. Фотографії мають більшу роздільну здатність, що забезпечує кращу видимість деталей. Крім того аналіз декількох знімків дозволяє отримати дані про вегетативні органи рослин. Також, покращена ідентифікація хмар. Фермери можуть встановити географічні точки пошуку на зображенні поля та повернутися до них згодом, щоб отримати більш детальний опис, або поділитися даними з агрономами. Початок продажів — осінь 2018 року.

Пропозиція додаткових цифрових рішень у Європі

Компанія Climate пропонує два додаткових рішення цифрових технологій, які змінюють сільське господарство та допомагають фермерам більш ефективно задовольняти потреби постійно зростаючого населення планети.

Естонська фірма VitalFields з розробки програмного забезпечення для управління в сільському господарстві, яку компанія Climate придбала наприкінці 2016 року, представила інноваційний інструмент. Завдяки йому фермери зможуть планувати та управляти діяльністю у полі, а також автоматично створювати звіти про дотримання вимог екологічних стандартів Європейського Союзу. Застосування популярної системи VitalFields™ продовжує розширюватись у Європі. Її планують інтегрувати у платформу Climate FieldView у наступному сезоні.

Зрошувальна система AquaTEK™, яку компанія Monsanto Europe почала продавати на початку 2017 року, дозволяє фермерам контролювати зрошування кукурудзи для ефективного використання води. Вона застосовує передові аналітичні системи зрошування, розроблені компанією HydroBio, яку Climate придбала у квітні 2017 року.

Початок продажу — 2018 рік

Платформа Climate FieldView буде доступна в Україні, Німеччині та Франції, аби фермери могли вчасно почати використовувати її на господарствах під час посадки літніх культур. Щоб повністю оцінити користь платформи протягом усієї посівної, фермери повинні зареєструвати обліковий запис у Climate FieldView цієї зими. Наразі інструмент VitalFields доступний у Німеччині, Польщі, Австрії, Естонії, Румунії та Швейцарії. Система AquaTEK зараз доступна в Італії, Іспанії та Португалії.

Компанія Climate продовжує розширювати свої цифрові технології, щоб допомогти фермерам отримувати доступ до актуальних агрономічних аналітичних даних. У планах компанії – створити нові рівні даних у своїй програмі для досліджень, що дозволить розробляти нові цінні функції для фермерів на платформі Climate FieldView. У серпні 2017 року компанія оголосила про збільшення наукових досягнень завдяки потужному процесу впровадження інновацій. Також The Climate Corporation анонсувала нові функції та вдосконалені рішення, які допоможуть фермерам точніше контролювати мінливі умови. Платформа Climate FieldView, створена у 2015 році, містить дані з понад 120 мільйонів акрів більш ніж 100 000 користувачів у США, Канаді та Бразилії. Вона швидко стала найбільшою платформою галузі та продовжує розширюватися завдяки новим регіонам.

Для отримання додаткової інформації про платформу Climate FieldView та ціни в Європі відвідайте: www.climatefieldview.de (Німеччина), www.climatefieldview.fr (Франція) або http://www.climatefieldview.com.ua/ (Україна). Для отримання додаткової інформації про VitalFields відвідайте www.vitalfields.com.

Про компанію The Climate Corporation

The Climate Corporation, дочірнє підприємство компанії Monsanto, має на меті допомогти фермерам у всьому світі постійно підвищувати врожайність завдяки використанню цифрових технологій. Комплексна цифрова сільськогосподарська платформа Climate FieldView™ містить всеосяжний набір цифрових інструментів для фермерів. Платформа Climate FieldView, що дозволяє легко збирати польові дані, виконувати агрономічне моделювання, контролювати місцеві погодні умови, яка доступна для мобільних пристроїв і веб-додатків, дозволяє фермерам краще свої вивчати власні поля, аби вони могли приймати більш обґрунтовані рішення для оптимізації врожайності, максимізації ефективності та зменшення ризиків. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.climate.com і слідкуйте за компанією у Twitter @climatecorp.

Про компанію Monsanto

Компанія Monsanto пропонує широкий спектр рішень, які допомагають процвітати нашому світу. Ми виробляємо насіння плодів, овочів та основних культур, таких як кукурудза, соя, бавовна, які допомагають фермерам покращувати врожайність, використовуючи воду та інші важливі ресурси ефективніше. Ми шукаємо ефективні рішення для ґрунту, допомагаємо фермерам використовувати дані для покращення ведення сільського господарства та збереження природних ресурсів, а також надаємо засоби захисту рослин для мінімізації збитків від шкідників та хвороб. Ми співпрацюємо з фермерами, дослідниками, неприбутковими організаціями, університетами та іншими завдяки програмам та партнерським відносинам, щоб допомагати вирішувати найбільші проблеми світу. Щоб дізнатись більше про Monsanto, наші зобов’язання та більш ніж 20 000 наших відданих співробітників, відвідайте сторінку monsanto.com. Слідкуйте за нашою компанією у Twitter® за адресою twitter.com/MonsantoCo.