ХТЗ випробовує нові трактори

216

Харківський тракторний завод спільно з Харківським національним технічним університетом ім. П. Василенко, а також з Кременчуцьким колісним заводом провели тритижневі випробування тягових характеристик колісних тракторів з 240 і новим 250-сильним двигунами, нової системи здвоювання коліс, а також системи баластування тракторів. Про це повідомляє прес-служба підприємства. Також тягові випробування були проведені і для експериментального трактора ХТЗ-280 з чотирма гусеницями замість коліс.

Визначено, що використання здвоєних коліс із застосуванням баластного вантажу дозволяє реалізувати максимальне тягове зусилля, яке здатний створити тракторний двигун потужністю 240-250 к.с. При цьому створюється тиск на ґрунт менше, ніж у тракторах з одинарними колесами без баластного вантажу. Це дозволяє максимально зберігати органічну частину ґрунту (його «імунну систему»).

Збільшення тягового зусилля дозволить збільшити продуктивність трактора, використовуючи сучасні сільськогосподарські знаряддя. Це, в свою чергу, знижує питому витрату палива на одиницю оброблюваної площі за рахунок зведення буксування коліс до мінімуму.

“На цьому наша робота не завершується. На наступному етапі будуть проведені ресурсні випробування трактора до першого капітального ремонту”, – заявив технічний директор заводу ХТЗ Віктор Пивовар.

www.ukragroconsult.com