ІІІ Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка, ПАП “Агропродсервіс”, с.Настасів, Тернопільська обл., 7 листопада 2017 р.

297

7 листопада 2017 року відбувся ІІІ-й Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка. Змагання проходили на полях компанії «Агропродсевіс» у селі Настасів Тернопільської області.

У змаганнях взяли участь 15 компаній, які представили 144 гібриди кукурудзи, та 4 компанії, які представили 45 гібридів буряка. Працівники ПАП «Агропродсервіс» провели посів і вирощували рослини в ідентичних умовах, аби мати змогу визначити найкращі гібриди.

«Подібний чемпіонат цікавий як нам особисто, так і компаніям-партнерам, адже тільки так, на демонстраційних полях,  ми маємо змогу вивчити кращі гібриди та побачити результати практично в режимі он-лайн. В подальшому ми матимемо можливість впроваджувати найефективніше, що з’являється нині в селекції цих культур», – каже директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

На демо-ділянках провели збирання кукурудзи , зафіксували фізичну вагу, визначили показники вологості та залікову вагу. За цими показниками і визначили переможця у трьох номінаціях в залежності від групи стиглості.

Переможців серед гібридів цукрового буряка визначали також відповідно до показників залікової врожайності, виходу цукру з гектара та цукристості. Участь у конкурсі взяла і компанія-дистриб’ютор ТОВ «Агроскоп Інтернешнл», яка співпрацює з ПАП «Агропродсервіс» майже 15 років.

Отже, варто підбити підсумки та оголосити кращих!

Результати змагань на кращий гібрид кукурудзи у трьох номінаціях:

  1. ФАО менше 240. Переміг гібрид «Ферум» ТМ «Best Corn» ГК «Імперія-Агро» з показником залікової врожайності 118,2 ц/га;
  2. ФАО від 250 до 290. Переміг гібрид «Р8523» компанії «Pionеer» із заліковою врожайністю 120,3 ц/га;
  3. ФАО більше 300. Переміг гібрид «Р9175» «Pionеer» із заліковою врожайністю 127,5 ц/га.

 

Результати змагань на кращий гібрид цукрового буряка у трьох номінаціях:

  1. Найвища залікова врожайність. Переміг гібрид «Бенефіта-КВС» компанії «КВС», показавши залікову врожайність 104,2 т/га;
  2. Вихід цукру з гектара. Другу нагороду здобув той же гібрид «Бенефіта-КВС» з показником 18,33 т/га;
  3. Цукристість. Переможцем став гібрид фірми Бетасід «БТС 665», дистриб’ютором якого є ТОВ «Агроскоп Інтернешнл» – цукристість коренеплодів 18,57 %.

Вже традиційно участь у чемпіонаті взяли не тільки українські компанії, а й підприємства зі світовим іменем.

За матеріалами прес-служби ПАП «Агропродсервіс»

Фото: редакція журналу «АгроЕліта»

[nggallery id=153]